Datums:Piekrītot, jūs dodat atļauju savu personas datu apstrādei saskaņā ar „André Motors” SIA Privātuma politiku.

1 2 3

Atjaunināts Grand C4 Spacetourer

Citroën - tas vienmēr ir komforts un praktiskums roku rokā. Nepārspējama dizaina Grand C4 Spacetourer ir viss tas un pat vairāk.

Citroën-am C4 raksturīgas ērtības piedāvā Grand C4 Spacetourer daudzi viedi risinājumi, gan automašīnas iekšpusē gan ārpus automašīnas. Piemēram, lai atvērtu aizmugurējās durvis, ir pietiekami ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera, durvis atveras - aizveras ar elektromotora darbību.

C4 Picasso iekštelpu dekorē mazi LED gaismekļi, kas apgaismo tumsā durvju rokturus un pakāji. Grand C4 Spacetourer ikdienas ērtību nodrošina iedarbināšana bez atslēgas, palīgierīce braukšanas uzsākšanai slīpumā, automātiskās tuvās-tālās gaismas pārslēgšanas sistēma, aklās zonas brīdinājuma sistēma, parkošanās sensori un atpakaļgaitas kamera apkārtnes skanēšanai 360 grādu diapazonā.

Viedā pasaulē viedi.

Mūsdienu laiki prasa modernus risinājumus un Citroën to jomā ir čempions. Jaunais Grand C4 Spacetourer ir aprīkots ar visu veidu moderniem viedņiem, piemēram, ātruma ierobežojumu noteikšanas un pareiza braukšanas ātruma ieteikumu sistēma. Grand C4 Spacetourer ierosina vadītājam paredzēt kafijas pauzi, informējot par to ar kafijas tasi uz instrumentu paneļa. Savukārt par vadītāja un priekšējā pasažiera svaigumu rūpējas priekšējie sēdekļi ar masāžas funkciju.

Par noslieci no braukšanas joslas brīdina uzraudzības sistēma, distances attālumu starp priekšā braucošo transportlīdzekli saglabā adaptīvā kruīza kontrole. Ceļa citu lietotāju drošību uzlabo Grand C4 Spacetourer pašbremzēšanas funkcija, kura, gadījumā ja vadītājs nereaģē, spēj auto nerespondences situācijā to patstāvīgi apstādināt.

Saskaņā ar viedo pasauli jauno Grand C4 Spacetourer var savienot ar jebkuru viedes iekārtu, borta ekrāna redzamā navigācijas karte redzama 3D attēlā. Braukšanas informācijas rādīšanai un vadītājam nepieciešamās informācijas sniegšanai, viduskonsolē ir uzstādīts 7 collu skārienekrāns, kura darbības tiek attēlotas 12 collu ekrānā.


Garantija: 5 gadus vai 150 000 km

Darbvirsmas versija