Datums:Andre apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Andre datu aizsardzības vadlīnijām

1 2

Jaunais Berlingo furgons: izstrādāts visiem izmantošanas mērķiem ar maksimālu komfortu!

Profesionāļiem paredzētais leģendārais Citroën Berlingo, kura ražošana tika uzsākta 1996. gadā un kura pārdošanas apjomi pārsniedz 1,5 miljonus, ir pieejams trešās paaudzes versijā ar nosaukumu Berlingo Van. Līdzīgi kā pasažieru auto versija, kas ir pieejama pasūtīšanai, jaunais Berlingo Van aprīkojuma un stila ziņā ir īsts jaunās paaudzes vēstnesis. Robusts un pilnībā atbilstošs zīmola identitātei modelis nodrošina paaugstinātu komfortu un modularitāti. Visiem izmantošanas veidiem un visām profesijām paredzētais jaunais modelis ir pieejams 2 izmēros: M un XL, no kuriem viens ir paredzēts darbiniekiem, bet otrs auto vadītājiem. Plašās izmantošanas iespējas nodrošina klīrenss, aprīkojuma līmenis un drošības elementi. Efektīva kravnesība, ērta piekļuve un dažādās salona konfigurācijas, tai skaitā Extenso® Cab vai Crew Cab konfigurācija, padara šo automašīnu par ideālu partneri ikvienam profesionālim. 

Jaunais Citroën Berlingo furgons ir būvēts uz jaunas platformas, kas nodrošina labāku vadību, kā arī augstāku komforta un drošības līmeni. Apgūstot jaunu teritoriju savā segmentā, jaunais modelis ir aprīkots ar 20 vadītāja atbalsta sistēmām un 4 savienojamības tehnoloģijām, kā arī jaunākā paaudzes dzinējiem, tai skaitā jaunais BlueHDi 1,5 dīzeļdegvielas dzinējs, 1,2 PureTech dzinējs, un EAT8 automātisko pārnesumkārbu. Jaunais Berlingo Van būs pieejams pārdošanā 2018. gada nogalē.

Ar jauno Berlingo PC, kas pārdošanā nonāks šovasar, Citroën zīmols šodien atklāja 3. paaudzes Berlingo vieglā komerctransporta versiju, kas ir paredzēta profesionāliem sava darba darītājiem. Eiropas komerctransporta tirgū uzņēmums Citroën 2017. gadā iekaroja 9,7%, iegūstot 3. vietu un pārdodot gandrīz 73 000 vienību. Zīmola pozīcijas mazo furgonu tirgū nodrošina leģendārie modeļi 2CV, C15 un Berlingo, kā arī pirmais dīzeļdzinējs segmentā, pirmais modelis ar iebūvēto spēka adapteri, kā arī pirmais modelis ar trim sēdvietām priekšā.  Neguļot uz lauriem, jaunais Berlingo Van plāno kļūt par tirgus līderi.

Ievērojot praktiskumu profesionāļiem kā galveno kvalitātes kritēriju, Citroën Berlingo ir tirgus līderis savā segmentā, kas turpina ieviest inovācijas. Kopš dienas, kad pārdošanā nonāca pirmais modelis, visā pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 1,5 miljoni Berlingo automašīnu, no kuriem 1,3 miljoni ir pārdoti Eiropā. Berlingo modelis veido 40% no pārdotajām Citroën automašīnām un ir zīmola visvairāk pārdotākais vieglā komerctransporta modelis. Ambiciozais Berlingo Van plāno turpināt savu uzvaras gājienu 3. paaudzes versijā, kas būs pieejama pārdošanā 2018. gada nogalē.

Leģendārs modelis ar pārliecinātu un modernu personību

Citroën, kas radīja pirmo furgonu ar spēka adapteri, turpina veiksmes stāstu ar jaunākās paaudzes furgonu. Jaunajam Berlingo Van ir unikāls virsbūves dizains un ilgtspējīgs stils, kas būs piemērots ikvienam profesionālim.

Arī virsbūves stils ir mainīts, par ko liecina vairāk izvirzīts vējstikls, kā arī augstāka un īsāka priekša, ko nodrošina EMP2 platformas izmantošana, kas saīsina priekšējo pārkari, Citroën zīmolam raksturīgo identitāti apliecina automašīnas priekšpuse ar papildu aizsardzību, kas līdzinās lielajam brālim Jumpy.

Plūstošas līnijas papildina rūpīgi izstrādātais sānu dizains un funkcionāla automašīnas aizmugure.
Interjers ir izstrādāts profesionāļiem un nodrošina praktiskumu, it īpaši priekšējais panelis, kas ir aprīkots ar dažādām lietderīgām tehnoloģijām.

Maksimāls komforts: furgons jebkuram mērķim

“Profesionāļu iedvesmotais” jaunais Citroën Berlingo Van ir ideāls partneris darbā, nodrošinot ikvienam amatam pielāgotus risinājumus.

Jaunais modelis ir pieejams divos izmēros, M un XL, ar garumu 4,40 m un 4,75 m. Jaunais Berlingo furgons piedāvā klientiem 2 versijas: "darbiniekiem" un "autovadītājiem", kas atšķiras pēc klīrensa, dzinēja aizsardzības un aprīkojuma.

Plašās izmantošanas iespējas un modularitāti nodrošina: Extenso® Cab, kas kabīnē nodrošina trīs sēdvietas vienā rindā, un Crew Cab, kas ļauj pārvadāt līdz pat 5 pasažieriem pirmajā un otrajā rindā.

Jaunā Berlingo dizains ir paredzēts ikdienas dzīves atvieglošanai, ko nodrošina aizmugurējās durvis, slīdošās durvis sānos, lietderīgi izvietotas kravu novietošanas vietas, kā arī maksimālā celtspēja līdz pat 1000 kg, saglabājot vienādu attālumu starp arkām (1,23 m), kas atvieglo eiropalešu iekraušanu.

Komfortabls furgons ar modernāko aprīkojumu

Jaunais Berlingo ir aprīkots ar 20 vadītāja atbalsta sistēmām, kas atvieglo ikdienas dzīvi, tai skaitā pārslodzes indikators un aizmugurējā skata sistēma, kas pirmo reizi parādās šajā segmentā, kā arī krāsains ekrāns, elektroniskā stāvbremze, adaptīvā kruīza kontrole ar stop funkciju, aktīvās drošās bremzēšanas sistēma, kā arī 4 savienojamības tehnoloģijas, tai skaitā Citroën Connect Nav un bezvadu viedtālruņu uzlādes tehnoloģija.

Jaunākās paaudzes dzinēji nodrošina augstu veiktspēju un efektivitāti: BlueHDi 1,5 dīzeļdzinējs, PureTech 1,2 benzīna dzinējs un EAT8 automātiskā pārnesumkārba.

Darbvirsmas versija