Datums:Andre apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Andre datu aizsardzības vadlīnijām

Atjaunināts Jumper – no ekspertiem profesionāļiem

1 2

Jumper ir patiess pārdošanas hīts ar gandrīz ar 8 000 000 pārdotiem auto kopš šī modeļa laišanas tirgū. Jaunā laikmeta priekšvakarā CITROEN eksperti ir izstrādājuši jauninājumus, kas ir atraduši izmantojumu tieši jaunajā Jumper.

Jumper popularitāte ir pamatota - iekšējās telpas un ārējo izmēru attiecība ir labākā šajā auto klasē. Jūs varat izvēlēties starp četriem dažādiem garumiem un trīs augstumiem, kopā ar piemērotu sēdekļa shēmu piemērotu kombināciju atradīs ik katrs.

Inovācijas transportlīdzekļa ārējā dizainā padara to stilīgu un modernu. Kā vienmēr, inovācijas mērķis ir uzlabot ergonomiku un ērtākas lietojamības un drošības palielināšana.

Jumper komforta iekārtas ir vienas no labākajām savā klasē. Atslēgas vārds arī šeit ir ietilpība, jo viss nepieciešamais ļoti labi iekļaujas tā cenā un Jumper cena vienmēr ir konkurētspējīga. Inteliģentā tehnoloģija palīdz vadītājam braucot kalnā, pārbauda riepu gaisa spiedienu un palīdz izsekot ceļu un ātrumu.

Jumper jaunie dzinēji nodrošina ievērojamus ietaupījumus, jo gan degvielas patēriņa gan uzturēšanas izmaksas ir ievērojami samazinātas, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeli.

Citroën komerciālajiem transportlīdzekļiem attiecas 3 g. vai 100 000 km garantija. Ja nepieciešams, ir iespējams iegādāties papildu garantiju.

Darbvirsmas versija