Datums:Andre apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Andre datu aizsardzības vadlīnijām

ATKLĀJIET JUMPY

Jaunās paaudzes Citroën Jumpy modeļiem ir optimizēta arhitektūra, lai padarīto šo automašīnu vēl ērtāku, patīkamāku un drošāku. Jaunais Jumpy ir aprīkots ar jaunākajām vadītāja atbalsta tehnoloģijām un dzinējiem, kas sniegs neierobežotas iespējas jums un jūsu uzņēmumam. Pieejami 3 dažādi garumi ar:

 • Sānu durvīm ar brīvroku atvēršanu kā papildopciju
 • Kravnesību līdz pat 1400 kg
 • Lietderīgā kravas nodalījuma tilpumu līdz pat 6,6 m3
 • Lietderīgo garumu līdz pat 4 m
 • 1,25 m platumu starp riteņu arkām

 

DIZAINS UN IZMĒRI

PRAKTISKĀ ARHITEKTŪRA

Citroën Jumpy efektīvo, funkcionālo, praktisko un ergonomisko arhitektūru ir iespējams pielāgot visām jūsu vajadzībām. Īpaši izturīgā jaunās paaudzes modulārā platforma ir balstīta uz C4 SpaceTourer un SpaceTourer modeļiem.

Jaunā Jumpy maksimālā kravnesība ir 1400 kg, tilpums 6,6 m3, maksimālais lietderīgais garums ir 4 metri, kā arī šī automašīna spēj vilkt 2,5 tonnas smagu piekabi.  Modulārais dizains ļauj piedāvāt modeļus ar divām dažādām riteņu bāzēm (2,92 m un 3,27 m), kā arī divām pārkarēm aizmugurē (0,80 m un 1,15 m), kas ir apvienoti 3 dažādiem garumiem.

3 GARUMI UN DAUDZVEIDĪBA

 

1,90 METRI AUGSTUMĀ: VIEGLĀK IEBRAUKT STĀVVIETĀS

 

Citroën Jumpy ir pieejams trīs garumos. Papildus diviem ierastajiem garumiem L2 (4,95 m) un L3 (5,30 m), jaunais Jumpy furgons ir pieejams arī 4,60 metrus garā versijā, kas ir īpaši kompakta un praktiska.

Līdzīgi kā ar L2 un L3 versijām, arī L1 Jumpy versija spēj pārvadāt kravu ar svaru līdz pat 1400 kg.

 

Visiem dzīves gadījumiem! Pateicoties tam, ka jaunā Citroën Jumpy augstums ir tikai 1,90 m L1 un L2 versijās (L3 versijas augstums ir 1,94 m), tas spēj ērti un vienkārši iekļūt visās stāvvietās, kas parasti ir grūti pieejamas kravas furgoniem.

Vairs nav vajadzības apstāties neatļautās vietās un riskēt saņemt sodu, jo tagad varat mierīgi iebraukt arī jūsu klientu pazemes stāvvietās vai tirdzniecības centru stāvvietās.

MODULARITĀTE UN KOMFORTS

SPĒJ PAVEIKT VISU

 

 

Ja nepieciešama vienkāršāka automašīna aprīkojuma un cilvēku pārvadāšanai pa visa veida ceļiem:

 • 3 sēdvietas priekšā un Moduwork
 • Paaugstināta piekare (+20mm), dzinēja aizsargs automašīnas apakšdaļā un saķeres kontroles funkcija
 • Papildu ērtībai kravnesība ir paaugstināta līdz 1400 kg
 • Dubļiem un sniegam paredzētas riepas
 

Ja jums ir nepieciešama automašīna tiem, kas dodas ilgos braucienos vai veic daudzas piegādes pilsētā:

 • Akustikas un siltuma izolācijas uzlabojumi, Citroën Connect Nav sistēma uz 7 collu skārienekrāna paaugstinātam komfortam
 • Parkošanās atbalsts 180° iekļauj sensorus aizmugurē, priekšā un sānos, kā arī nolokāmus sānu spoguļus vienkāršākai manevru veikšanai
 • Aklo punktu monitoringa, joslas pamešanas un autovadītāja uzmanības kontroles sistēmas novērš negadījumu riskus
 • Ceļazīmju atpazīšana, viedie lukturi un miglas lukturi atvieglos braukšanu ikdienā

MODUWORK

Jumpy ir pieejams gan ar vienu gan vairāku rindu sēdekļu versiju. Tas var uzņemt līdz 9 pasažieriem. Tomēr, ja nepieciešams, var priekšējā pasažiera sēdekli nolocīt, kas ļauj pat mazākā Jumpy transportēt līdz pat 4 metru garus priekšmetus. Šai versijai, šim nolūkam šķērssienā ir atsevišķa lūka. Garas virsbūves Jumpy aizmugurējas iekraušanas durvis atveras līdz 250 grādiem, viens no jauninājumiem minivenu segmentā ir iespēja atvērt sānu bīdāmās durvis brīvroku režīmā. Lai to panāktu, ir pietiekami ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugures bampera. Kā arī autovadītājs no savas vietas var bīdāmās durvis aizvērt- atvērt.

 

KOMFORTS

BRAUKŠANAS KOMFORTS: JAUNĀS PAAUDZES ERGONOMIKA

Citroën Jumpy priekšējie sēdekļi ir īpaši ergonomiski, bet pateicoties to augstumam liekas, ka ceļš pieder jums. Pateicoties iespējai regulēt sēdekļu augstumu un kājām nepieciešamo vietu braukt pie stūres ir kļuvis vēl ērtāk. Pakāpiens atvieglo iekāpšanu. Stiklotā starpsiena* garantē optimālu trokšņa un siltuma izolāciju pasažieriem un rada papildu komfortu vadītājam. Visām šīm funkcijām ir svarīga loma ikdienā.

BRAUKŠANAS KOMFORTS

 

DARBS KOMFORTĀ: MOBILAIS BIROJS

 

Neatkarīgi no braukšanas apstākļiem, Citroën Jumpy garantē augstāko braukšanas komforta līmeni pateicoties lieliskajai triecienu absorbcijai un automašīnas darbības klusumam.

Citroën Jumpy ir pastiprināta Pseudo MacPherson piekare priekšpusē ar stieni aizsardzībai pret apgāšanos un trīsstūra veida aizmugurējā piekare, kas spēj izturēt svaru līdz pat 1400 kg.

 

Rokas aizņemtas? Nav problēmu: slīdošās sānu durvis ir iespējams tās atvērt un aizvērt neizmantojot rokas, kas ir šajā segmenta unikāla funkcija. Viena kājas kustība zem automašīnas aizmugurējā bampera stūra un automašīna atslēgs centrālo atslēgu un automātiski atvērs sānu durvis.

Šī pati kustība aizvērs durvis un aizslēgs automašīnu. Brīvroku atvēršanas funkcijas mērķis ir maksimāli vienkāršot kravas iekraušanu un izkraušanu tad, kad abas rokas ir aizņemtas.

IDEĀLI PIEMĒROTS JŪSU PROFESIJAI

Citroën Jumpy būs ideāls partneris profesionāļiem, kas meklē rīkus, lai maksimāli vienkāršotu darbu ikdienā. Modernais un funkcionālais Citroën Jumpy lieliski noderēs plašam profesionāļu klāstam. Neatkarīgi no tā, vai ikdienā nodarbojaties ar preču tirdzniecību vai piegādi, strādājat būvniecības nozarē vai sniedzat pakalpojumus, vienmēr atradīsiet Jumpy modeli tieši jums!

 

Darbvirsmas versija