Pievienots 14.03.2019

Citroën prezentēja SpaceTourer The Citroënist konceptauto 2019. gada Ženēvas auto izstāde. Jaunais konceptauto ir moderns mikroautobuss ar izteiktu raksturu, ko iedvesmoja brīvības un koplietošanas gars.  Šis auto ir patiesa mobilā dzīves un darba vieta, kas ļauj baudīt piedzīvojumus, vienmēr esot tīklā. Konceptauto nosaukums atspoguļo fanu uzticamību zīmolam, kuru identitāti tas atspoguļo: iespaidīga virsbūve ar raksturu un iespēja baudīt piedzīvojumus pilnīgā komfortā. 

Lielāka pārvietošanās brīvība, jo konceptauto papildina ekskluzīvs velosipēds – “Rider The Citroënist by Martone”, kas tika izveidots sadarbībā ar Martone un ietver konceptauto stila elementus. Velosipēds būs pieejams iegādei tiešsaistē vietnē www.lifestyle.citroen.com kopā ar citām “The Citroënist” dzīvesstila precēm. 

       

Uz SpaceTourer bāzes izstrādātais konceptauto piedāvā īpašu salona konfigurāciju, ko izstrādāja Pössl (Campster autors). Automašīnas salonā var gulēt divi cilvēki, kā arī pietiek vietas gan velosipēdam, gan birojam. SpaceTourer The Citroënist konceptauto atspoguļo dinamisku pieeju "māju uz riteņiem" tirgum, kurā 2018. gada laikā zīmola izaugsme Eiropā piedzīvoja izaugsmi par 71%, nostiprinot otro vietu tirgū.

Darbvirsmas versija