Datums:Andre apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Andre datu aizsardzības vadlīnijām

Jaunais Citroën C3 Aircross Compact SUV

Jaunais C3 Aircross kompaktais krosovers

Pēc C5 Aircross atklāšanas, Citroën sper nākamos soli tā starptautiskajā uzbrukumā krosoveru segmentā ar jauno C3 Aircross, kā „jaunās paaudzes” kompakto krosoveru ar pašpārliecinātu personību. Tā unikālais virsbūves koptēls un izteiksmīgās līnijas izceļ to spēku un svaigo attieksmi. Tā personība pastiprina plašās personalizēšanas iespējas; ar 90 virsbūves kombinācijām un 5 salona dizaina variantiem Jums būs ko izvēlēties. Iedvesmojies no klientu izteiktajām idejām, šis „cilvēku izdomātais” krosovers piedāvā nepārspējamu plašumu un modulāru dizainu, un pateicoties tā lielajam panorāmas stikla jumtam, tas kļūst īpaši atvērts.

Kā Citroën Advanced Comfort® programmas vēstnieks, C3 Aircross sniedz pilnīgu labsajūtu salonā un ārkārtējas braukšanas sajūtas. Jaunā modeļa braukšanas spējas ir uzlabotas pateicoties Grip Control® un Hill Assist Descent sistēmām, lai braukšana pilsētā būtu tikpat viegla kā pārvietošanās uz lielceļa.  Jaunais C3 Aircross ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām, ieskaitot 12 vadītāja palīgsistēmām, kā, piemēram, ekrānu acu augstumā, 4 savienojamības tehnoloģijām un arī bezvadu viedtālruņa uzlādes iespēju.

Attiecas 5 g. vai 150 000 km garantija. Ja nepieciešams, ir iespējams iegādāties papildu garantiju.

Darbvirsmas versija