Datums:Piekrītot, jūs dodat atļauju savu personas datu apstrādei saskaņā ar „André Motors” SIA Privātuma politiku.

C3 AIRCROSS - KOMPAKTAIS KROSOVERS

2017. gada C-Aircross konceptauto iedvesmotais Citroën C3 AIRCROSS turpina zīmola ienākšanu apvidus auto segmentā. Unikālais dizains un neatkārtojamais stils ir Citroën DNA un apvidus auto pamatvērtību atspoguļojums. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk.

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus Apskatīt īpašos piedāvājumus C5 Aircross

NOSKATIETIES VIDEO PAR JAUNO C3 AIRCROSS:

 


JAUNAS PAAUDZES APVIDUS AUTO

Citroën C3 AIRCROSS apvidus auto izceļas uz citu apvidus auto fona ar svaigu, jaudīgu un oriģinālu dizainu. Dizains ir robusts un uzticams. Dzinēja nodalījumu izceļ hromēti ševroni ar paraksta formā izvietotiem LED gaismas elementiem. 

C-Aircross konceptauto jau izmantotie gaismas elementi ir izgatavoti no polikarbonāta un satur krāsainu slāni centrā, veidojot spēcīgu grafisku kontrastu katram no balstiem. Pie šī apvidus auto stūres jūs būsiet augstāk par citiem satiksmes dalībniekiem.

LABI JŪTAS UZ JEBKURAS VIRSMAS: SAĶERES KONTROLE AR HILL DESCENT ASSIST

 

PARKOŠANĀS ASISTENTA UN AIZMUGURES SKATA FUNKCIJAS GARANTĒ ĒRTĪBU PILSĒTĀ

 

Dominē uz ceļa ar šo apvidus auto! Pateicoties paaugstinātam klīrensam, liela izmēra riteņiem un saķeres kontroles funkcijai ar Hill Descent Assist, apvidus auto Citroën AIRCROSS ir gatavs braukšanai pa visu veidu apvidiem. 

Šis unikālais risinājums ļauj jums modificēt vilkmes spēku atbilstoši ceļa seguma veidam un kontrolēt automašīnas braukšanas ātrumu, braucot lejup pat no stāviem kalniem.

 

C3 AIRCROSS apvidus auto lieliski jūtas gan pilsētā, gan bezceļos. Pilsētās parkošanās atbalsta tehnoloģija palīdzēs parkoties ātri un bez grūtībām.

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus


ULTRA MODULĀRS UN ĒRTS

Unikālais Citroën C3 AIRCROSS apvidus auto plānojums nodrošina segmentā plašāko salonu ar unikālu komforta līmeni: 5 sēdekļi ar plašu telpu kājām un galvai. Īpaši plašā bagāžas nodalījuma ietilpība ir 410 litri, kuru ir iespējams paplašināt līdz pat 520 litriem, nolaižot pasažieru sēdekļus aizmugurē. Pilnvērtīgai modularitātei ir iespējams nolaist arī priekšējā pasažiera sēdekli, kas ļauj paplašināt bagāžas nodalījuma garumu līdz pat 2,4 metriem.

 

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus


ROBUSTS UN DROŠS DIZAINS

C3 AIRCROSS apvidus auto piesaista uzmanību ar savu oriģinālo dizainu un dzinēja pārsega muskuļotajām līnijām. Vizuālais dizains rada iespaidu par robustu spēku, bet apgaismojuma risinājumu izvietojums piesaista uzmanību gan automašīnas priekšpusei, gan aizmugurei. Savukārt horizontālās līnijas un apjomīgie kontūri rada patīkamu pretstatu. Jaunajam Citroën apvidus auto ir piemīt zīmolam raksturīgais gaismas elementu izvietojums divos līmeņos. Šie gaismas elementi izceļ iespaidīgo priekšpusi un atspoguļo zīmola identitāti jaunākās paaudzes modeļos.

Aizmugurē C3 AIRCROSS apvidus auto spēcīgie pleci izceļ automašīnas platumu un rakstura spēku. Aizmugurējās gaismas ar 3D efektu norāda uz līdzību ar C3 un C-Aircross konceptauto. C3 AIRCROSS riteņu arkas ir aprīkotas ar izvērstiem spārniem, bet virsbūves krāsai atbilstošie aizsargpaneļi nodrošina aizsardzību pret maznozīmīgiem triecieniem.

JŪSU IZVĒLEI 40 KRĀSU KOMBINĀCIJAS: JO VAIRĀK, JO LABĀK!

Astoņas virsbūves krāsas, trīs jumta krāsas un četri krāsu komplekti ļaus jums pielāgot Citroën C3 AIRCROSS atbilstoši jūsu personīgajai gaumei. Izvēlei pieejamas 40 dažādas kombinācijas! Viss ir izstrādāts līdz sīkākajai detaļai. Personalizācijas iespējas ļauj pielāgot ikvienu elementu: gaismas elementu apdare, jumta reliņi, krāsainie spoguļi, kā arī priekšējie lukturi un automašīnas disku vāciņi.

Arī salonu ir iespējams pielāgot atbilstoši jūsu vēlmēm. Izvēlei ir pieejami pieci iepriekš sagatavoti salona noformējumi: standarta, Metropolitan Grey, Urban Red, Hype Mistral un Hype Colorado. Katram salona apdares variantam ir savas unikālās īpašības, kas ir raksturīgas modes vai mēbeļu apdares pasaulei.

Jūs varat izvēlēties papildināt klasiskās krāsas ar spilgtiem risinājumiem vai tieši otrādi - mīkstināt kontrastus. Klientiem ir pieejams arī plašs dažāda dizaina riteņu disku klāsts 16 vai 17 collu izmērā.

 

HYPE COLORADO

 

HYPE MISTRAL

 

Hype Colorado krāsu kombinācija ir uzskatāma par "Premium" klases kategoriju, ko papildina taustei patīkami materiāli un īpašā "Colorado" krāsas apdare uz pusādas sēdekļiem. Colorado krāsas divu toņu stūres apdare un panelis papildina unikālo dizainu, veidojot visaptverošu komfortu un labsajūtu. 

 

Hype Mistral salona apdare ir paredzēta luksusa klases cienītājiem, jo ietver melnas ādas apdari, īpašiem auduma raksta elementiem, kā arī paneļa apdari ar ādas elementiem. 

 

METROPOLITAN GREY

 

URBAN RED

 

Metropolitan Grey salona apdare ieskauj jūs spilgtās krāsās un siltos materiālos, kas ir bagātīgi izmantoti sēdekļu un paneļu apdarē –  līdzsvars starp komfortu un kontrastu.

 

Urban Red salona apdare atspoguļo un izpauž C3 Aircross apvidus auto tehnoloģisko raksturu. Salons ir izpildīts tumšās krāsas ar dramatiskiem sarkanas krāsas uzsvariem uz sēdekļiem.

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus


CITROËN ADVANCED COMFORT®

Saglabājot uzticību zīmola DNS un mūsu Citroën Advanced Comfort® programmai, C3 AIRCROSS apvidus auto ir apvienojis visus jaunākos Citroën sasniegumus un nodrošina pasažieriem un autovadītājiem nepārspētu pārvietošanās komfortu. 

Mūsu mērķis ir padarīt braucienu ar C3 AIRCROSS tik patīkamu un baudāmu, cik tas ir iespējams. Jauna līmeņa komforta līmeni C3 AIRCROSS apvidus auto salonā nodrošina sekojošais: 

  • īpaši plaši un ērti sēdekļi nodrošina papildu komfortu
  • Citroën raksturīgā piekare nodrošina patīkamu braukšanu visos apstākļos 
  • skaņas komforts tiek panākts ar rūpīgu skaņas izolāciju un uzlabotu akustiku

BAGĀŽAS NODALĪJUMA APJOMS IR PAPLAŠINĀMS LĪDZ 520 LITRIEM

Ierobežojumi bagāžas apjomiem ir palikuši pagātnē, jo C3 Aircross SUV ir segmentā lielākais bagāžas nodalījums. Bagāžas nodalījuma standarta apjoms ir 410 litri, bet to ir iespējams paplašināt līdz pat 520 litriem, pārbīdot aizmugurējos sēdekļus. Bagāžas nodalījumam var ērti un vienkārši piekļūt no automašīnas aizmugures. 

Kopējais salona ietilpības apjomu ir iespējams palielināt līdz pat 1289 litriem, nolaižot aizmugurējos sēdekļus. Spēcīgs ikdienas praktiskumā, C3 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar noņemamu plauktu, kas ir paredzēts garu objektu pārvadāšanai un kuru var glabāt vertikālā pozīcijā. Vēl viens atjautīgs risinājums ir bagāžas nodalījuma grīda ar diviem augstumiem, kuru ir iespējams izmantot, nolaižot aizmugurējos sēdekļus.

ATVERAMA STIKLA PANORĀMAS LŪKA

Pateicoties plašajai stiklotajai lūkai (gandrīz metra garumā salona iekšpusē), salons vienmēr ir gaišs un plašs, uzlabojot gan pasažieru garastāvokli, gan labsajūtu neatkarīgi no tā, vai lūka ir atvērta vai aizvērta.

Pateicoties lūkai, ikviens brauciens kļūst par unikālu piedzīvojumu. Ērti izvietotās pogas ļauj autovadītājam gan atvērt lūku, gan regulēt žalūzijas, lai mainītu apgaismojuma līmeni salonā.

 


LIETDERĪGĀS TEHNOLOĢIJAS

KRĀSAINS DISPLEJS

Autovadītāja displejs atspoguļo visu svarīgāko informāciju tieši vadītāja redzes lokā, kas nozīmē to, ka autovadītājam nebūs jānovērš skatiens no ceļa. Informācija tiek parādīta uz krāsaina displeja tiešā autovadītāja redzamībā.

VIEDTĀLRUŅU BEZVADU UZLĀDE

Citroën C3 AIRCROSS ir aprīkots ar intuitīvām savienojamības funkcijām. Centrālajā konsolē ir iebūvēts nodalījums viedtālruņu bezvada uzlādei. Pasažieriem un autovadītājiem uz 7" ekrāna ir  pieejamas arī viedtālruņa lietotnes, ko nodrošina Mirror Screen, Apple CarPlay un Android Auto funkcionalitāte.

12 ATBALSTA SISTĒMAS

Izmantojot visas Citroën Advanced Comfort® programmas priekšrocības, kompaktais apvidus auto Citroën C3 AIRCROSS tika izveidots augstākajam ērtības līmenim. Automašīna ir aprīkota ar intuitīvām tehnoloģijām, kuru mērķis ir radīt autovadītājam drošības sajūtu un pārliecību par notiekošo uz ceļa. Tehnoloģiju vadības elementi ir izvietoti paneļa centrā, skārienjutīgā ekrānā, lai padarītu katru braucienu maksimāli drošu. 

SAĶERES KONTROLE AR HILL DESCENT ASS

Saķeres kontroles funkcija Grip Control® un 16 vai 17 collu dubļiem un sniegam paredzētās riepas padara C3 Aircross par ļoti daudzpusīgu automašīnu, kas ir piemērota visa veida ceļiem neatkarīgi no to stāvokļa vai seguma.

Pieci braukšanas režīmi ir paredzēti drošībai visos apstākļos. Autovadītāji var pārslēgt Grip Control sistēmu automātiskā vai standarta režīmā, vai specifiskiem segumiem paredzētos režīmos: smiltis (Sand), bezceļi (All-Road), sniegs (Snow), kā arī vienkārši izslēgt šo funkciju (ESP OFF).

Apvienojumā ar saķeres kontroles sistēmu Grip Control®, sistēma braukšanai lejup no kalna Hill Descent Assist saglabā zemu automašīnas ātrumu braucot lejup no ļoti stāvām nogāzēm. Šī tehnoloģija noturēs C3 Aircross pareizajā trajektorijā, samazinot slīdēšanas riskus arī uz slīpām nogāzēm.


SAVIENOJAMĪBA & INTUITĪVA IZMANTOŠANA

MIRROR SCREEN

Funkcijas Android Auto, Apple Car Play™ un MirrorLink® ļauj izmantot jūsu viedtālruņa saturu un lietotnes pie stūres drošā veidā, parādot viedtālruņa ekrānu uz 7" collu skārienjutīgā ekrāna.

3D CONNECT NAV

Šī ir jaunākās paaudzes 3D navigācijas sistēma, kas iekļauj tādus pakalpojumus kā TomTom Traffic, kas sniedz informāciju par satiksmi, degvielas uzpildes stacijām, autostāvvietām un to cenām, laika apstākļu prognozi un iespēju meklēt apkārtnē esošās apskates vietas.


EFEKTĪVI DZINĒJI

Kopā ar jauno modeli jums tiek piedāvāta jauna efektīvu un ekonomisku dzinēju paaudze. Apvidus auto ir aprīkots ar 2018. gadā starptautiski apbalvotajiem PureTech 110 ZS un 130 ZS benzīna dzinējiem, kā arī PureTech 82 ZS un BlueHDi dīzeļdegvielas dzinējiem (100 un 120 ZS).

EAT6 automātiskā ātrumkārba ar Stop & Start funkciju ir pieejama PureTech 110 benzīna dzinējiem, bet PureTech 130 benzīna dzinējs un BlueHDi 120 dīzeļdegvielas dzinējs ir aprīkoti ar 6 ātrumu manuālo ātrumkārbu.

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija