PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)

100% Elektrisks. Lepns eiropietis.

Labākais komforta ziņā

Labākais Citroën komforts pilsētas automobilī pateicoties Advanced Comfort® sēdekļiem un Progressive Hydraulic Cushions piekarei.

Vienkārši elektrisks

Ar autonomiju 320 km (pēc WLTP) un ātru uzlādi no 20% līdz 80% vien 26 minūtēs, ë-C3 ir ideāls automobilis Jūsu ikdienas braucieniem.

Pilnībā aprīkots

ë-C3 ir aprīkots ar mūsdienīgu informācijas un izklaides sistēmu, vienkāršu savienojamību un aprīkojumu drošībai, kas atvieglos Jūsu braucienus.

100% ELEKTRISKS UN LEPNS EIROPIETIS

Labākais komforta ziņā

Pirmo reizi pilsētas automašīnu segmentā ë-C3 ir aprīkots ar Progressive Hydraulic Cushions piekari, kas nodrošina vienmērīgu braukšanu bez vibrācijām. Turklāt, pateicoties Citroën Advanced Comfort® sēdekļu maigumam un atbalstam, Jūs noteikti novērtēsiet to komfortu. Izbaudiet arī klusu braukšanu bez emisijām!

Vienkārši elektrisks

 

Jaunais ë-C3 ir izstrādāts Eiropā uz jaunas un efektīvas platformas. Tā 44 kWh akumulators nodrošina autonomiju līdz 320 km (pēc WLTP) un tiek uzlādēts no 20% līdz 80% vien 26 minūtēs. Jaunais ë-C3 ir lieliski piemērots visiem Jūsu ikdienas braucieniem un brīvā laika aktivitātēm. Izbaudiet savienotos pakalpojumus, kas pieejami, izmantojot MyCitroën lietotni. Atklājiet arī Citroën e-Routes lietotni, kas nodrošina vadītājam efektīvu maršruta plānošanu, vienkāršu akumulatora līmeņa uzraudzību un informāciju par uzlādi.

Pilnībā aprīkots

Jaunajā ë-C3 ir pieejama informācijas un izklaides sistēma, kas ērti pārskatāma no centrālā 10,25" skārienekrāna, kā arī bezvadu Wi-Fi funkcionalitāte, kas nodrošina viedtālruņa "spoguļošanu" pateicoties Apple CarplayTM un Android AutoTM. Daudzas vadības ierīces ir pieejamas arī uz jaunās stūres.


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija