PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)

AMI


100% ELEKTRISKS

Ar tā 100% elektrisko braukšanas režīmu AMI ir videi draudzīgs un piedāvā ērtu pārvietošanos pilsētvidē bez jebkādiem ierobežojumiem. Jauna veida mobilitāte, kas paredzēta un atbilst nākotnes idejai par mobilitāti. Tā 100% elektriskā tehnoloģija nodrošina pilnīgi klusu braukšanu, kas nozīmē optimālu komfortu ikvienam salonā sēdošam.

DIZAINS

100% elektriskais AMI lepojas ar pārdomāto konstrukciju un simetriskajām detaļām (buferi, vadītāja puses durvis ar pretēji izvietotām eņģēm, atjautīgie glabāšanas nodalījumi u.c.).

ULTRA-KOMPAKTS

Ami One konceptauto radīts pilsētai un izceļas ar kubveida korpusu un kompaktiem izmēriem (2,41 m garš, 1,39 m plats un 1,52 m augsts) aizņem tikai pusi no stāvvietas. Tā apgriešanās diametrs ir vien 7,2 m, kas ļauj tam būt izcili manevrējamam pilsētas vidē.

AIZSARDZĪBA UN KOMFORTS

100% elektriskais AMI nodrošina lielāku aizsardzību nekā 2 vai 3 riteņu transportlīdzekļi, pateicoties tā komfortablajam un slēgtajam pasažieru nodalījumam. Tā panorāmas jumts, platais vējstikls, sānu logi un aizmugurējais logs piepilda salonu ar dabisku gaismu.

SAVIENOJAMĪBA

100% elektriskajā AMI pa labi no stūres ir speciāla vieta Jūsu viedtālrunim, kas aprīkota ar USB ligzdu. Izmantojot MyCitroën lietotni caur DAT@AMI termināli, Jūs varat apskatīt tādus datus, kā pieejamo braukšanas autonomiju, nobraukumu un atrast tuvumā esošās publiskās uzlādes stacijas.

 

UZLĀDE VIEN 3 H (220 V)

Vienkārši pievienojiet iebūvēto kabeli, kas atrodas pasažiera durvju iekšpusē, standarta sadzīves kontaktligzdai, lai uzlādētu AMI nieka 3 stundās. Tieši tik pat viegli kā viedtālruni vai klēpjdatoru.

Papildus uzlādei no standarta sadzīves kontaktligzdas (220 V), AMI varat uzlādēt arī publiski pieejamā uzlādes stacijā vai no WallBox ar speciālu uzlādes kabeli, kas pieejams kā papildaprīkojums.

 

75 KM AUTONOMIJA

100% elektriskais AMI piedāvā braukšanas autonomiju, kas ir ideāli piemērota īsiem ikdienas braucieniem. Tā autonomija ir daudz lielāka nekā vidējais katru dienu nobrauktais attālums, un tas aizvedīs Jūs uz tikšanos, darba vietu vai ballīti pie draugiem.

 

6 PIELĀGOJAMĪBAS VERSIJAS

Pieejamās 4 versijas:

My AMI Grey, My AMI Blue, My AMI Orange un My AMI Khaki, ir viegli aprīkot atsevišķi pašam, un tās ietver vairākas interjera detaļas, piemēram, durvju tīklus, maiņas glāzes un DAT@AMI termināli, kas savienots ar MyCitroën lietotni. Ārpuses pielāgošanas komplektā ietilpst 4 riteņu disku uzlikas,  logu paneļu un virsbūves uzlīmes.

 

Ir vēl 2 personalizētas versijas:

My AMI POP – jautrs, jauneklīgs un sportiska izskata ar daudz oranžās krāsas un aizmugurējo spoileri; My AMI VIBE – elegants, grafiska izskata ar izteiksmīgu jumta apdari. Šīs 2 pēdējās versijas būs mūsu profesionāļu izveidotas jau pirms AMI piegādes Jums.

 


 

 

Darbvirsmas versija