PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)


JAUNAIS CITROËN Ë-BERLINGO - PILNĪGI ELEKTRISKS AUTO JŪSU ATPŪTAS BRAUCIENIEM

Atklājiet jauno Citroën ë-Berlingo. Elektrisks, praktisks un plašs. Tas ir ideāls sabiedrotais ģimenēm, lai mierpilni varētu baudīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

RADOT LABSAJŪTU UN BRĪVĪBU

Kopš 1996. gada Citroën piedāvā novatorisku automašīnu atpūtas braucieniem, bet tagad Citroën paplašina savu piedāvājumu, iekļaujot tajā Berlingo elektrisko versiju – automašīnu ģimenei ar pielāgojamu salonu pasažieriem un izcilu vispārējo ietilpību. Ar jauno Citroën ë-Berlingo visi aktīvā dzīvesveida piekritēji un arī tie, kam rūp apkārtējā vide, atradīs ideāli praktisku un daudzpusīgu sabiedroto, lai baudītu visas brīvā laika pavadīšanas iespējas ar vēl lielāku sirdsmieru.


100% ELEKTRISKS – LIELĀKAM KOMFORTAM

Jaunā Citroën ë-Berlingo galvenās priekšrocības ir: . 100% EFEKTĪVA BRAUKŠANA Vienmērīga, klusa un bez vibrācijām. . VIENKĀRŠA UN ĒRTA UZLĀDE Ērta lietošana ar vienkāršiem un praktiskiem uzlādes risinājumiem un braukšanas autonomiju līdz 280 km (vērtība vēl jāapstiprina, pamatojoties uz WLTP ciklu). . ZEMAS IZMAKSAS Zemas lietošanas izmaksas, mazākas nekā benzīna vai dīzeļdegvielas Berlingo. . NEKĀDU CO2 EMISIJU Atbildīga mobilitāte ar nulles CO2 emisiju līmeni, ļauj piekļūt ierobežotas satiksmes zonām pilsētās. . PIELĀGOTI PAKALPOJUMI ELEKTRISKAI MOBILITĀTEI Pakalpojumu klāsts, kas paredzēts elektriskajām automašīnām, lai pārvietotos bez raizēm.

 

AR RAKSTURU, PRAKTISKS, MODULĀRS UN IETILPĪGS: BEZKOMPROMISU ELEKTRIFIKĀCIJA

Citroën ë-Berlingo piedāvā visas benzīna / dīzeļa versijas priekšrocības: plašu telpu salonā, modularitāti un praktiskumu. Vadītāja un pasažieru labsajūtai tas piedāvā 3 neatkarīgi regulējamus aizmugurējos sēdekļus un Modutop® daudzfunkcionālo virsbūvi, tāpēc tas būs ideāls risinājums izbraukumiem kopā ar ģimeni vai draugiem. Citroën ë-Berlingo ir aprīkots ar 18 drošības un autovadītāja atbalsta sistēmām un 4 savienojamības risinājumiem.

ATŠĶIRĪGS DIZAINS

“ë” monogramma apzīmē elektrisks un ir redzama uz jaunā Citroën ë-Berlingo radiatora restes. Tā redzama arī uz bagāžas nodalījuma durvīm, pirms speciāli radītā Anodised Blue krāsu speciāli radītā Anodised Blue krāsu paka, kas izceļ miglas lukturu ietvarus un Airbump®.

 


INTUITĪVI DIGITĀLĀS TEHNOLOĢIJAS GAN VADĪTĀJAM, GAN PASAŽIERIEM

Papildus ë-Toggle, kas paredzēts pārnesumkārbas vadībai un braukšanas režīmu izvēlei, jaunais Citroën ë-Berlingo ir aprīkots ar 2 jaunām iekārtām: . 8" skārienekrānu ar atsevišķu izvēlni "Enerģija", kas nodrošina piekļuvi ar elektrību saistītajiem rādītājiem, piemēram, jaudas indikatoram, enerģijas plūsmai, patēriņa statistikai un pieeju atliktās uzlādes un salona termiskās sagatavošanas iestatīšanai; . 10" augstas izšķirtspējas digitālu mērinstrumentu paneli, kas nodrošina optimālu redzamības kvalitāti, mūsdienīgu un ātru navigācijas informācijas vai vadītāja palīdzības sistēmu lietošanu.

PILNĪGI ELEKTRISKI DZINĒJI: TRĪS BRAUKŠANAS REŽĪMI

Mēs esam padomājuši par visu, lai jaunais Citroën ë-Berlingo būtu viegli vadāms. Tā centrālajā konsolē atrodas braukšanas režīma pārslēgs: . Normal – vislabākais kompromiss starp autonomiju un dinamiku; . Eco – enerģijas patēriņa optimizēšanai; . Power – enerģijas novirzīšanai galvenokārt jaudas un griezes momenta palielināšanai. Elektromotors vada automašīnu atbilstoši izvēlētajam braukšanas režīmam un braukšanas apstākļiem. Citroën ë-Berlingo ar 100 kW (136 ZS) / 260 Nm jaudu sasniedz maksimālo ātrumu 135 km/h neatkarīgi no braukšanas režīma.

AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA UN JAUNA Ë-TOGGLE KOMANDPOGA

Centrālajā konsolē ar ë-Toggle komandpogu varat pārslēgt automātiskās pārnesumkārbas režīmus (R, N un D), lai viegli izvēlētos atpakaļgaitas, neitrālo vai braukšanas režīmu. Turpat izvietotas arī 2 papildu pogas, lai varat izvēlēties kādu no 2 funkcijām: . P, lai aktivizētu stāvēšanas režīmu, . B, lai aktivizētu bremzēšanas režīmu, kas atjauno enerģiju, automašīnai bremzējot vai samazinot ātrumu.

 

PALIELINĀTS SALONA KOMFORTS, OPTIMIZĒTA AUTONOMIJA, ZEMĀKAS IZMAKSAS

Jaunajam Citroën ë-Berlingo ir 2 ikdienā noderīgas funkcijas: . atliktā uzlāde – plānojiet akumulatora uzlādi, kad ir zemāka elektrības cena; . termiskā sagatavošana – iestatiet salona gaisa kondicionēšanas vai sildīšanas laiku pirms izbraukšanas, lai šī sagatavošana noritētu kamēr automašīna vēl ir pievienota elektrotīklam, tādējādi maksimāli palielinot braukšanas autonomiju.

ĻAUJOT BRĪVĪBAI IZPAUSTIES

Citroën ë-Berlingo izmanto labāko Stellantis Group radīto elektrisko tehnoloģiju. Citroën ë-Berlingo 50 kWh litija jonu akumulators var sniegt Jums līdz 280 km* autonomiju (atkarībā no braukšanas režīma). Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas. Akumulatora jaudas un autonomijas sertifikāts tiek izsniegts pēc 20 000 km nobraukuma vai gada lietošanas, un tad pēc katras apkopes reizes vai pēc 40 000 km nobraukuma. Lai optimizētu automašīnas autonomiju, tā jaudas rezerve var tikt papildināta ar enerģiju, kas rodas automašīnai bremzējot vai samazinot ātrumu. Konsolē vien jānospiež poga B, lai iespējotu rekuperāciju. * Vērtība gaida apstiprinājumu, pamatojoties uz WLTP ciklu.

FAKTORI, KAS IETEKMĒ AUTONOMIJU

Jūsu jaunā Citroën ë-Berlingo autonomiju ietekmē vairāki faktori. No tiem 4 svarīgākie ir: . braukšanas ātrums; . temperatūra (ārējā gaisa temperatūra, gaisa kondicionēšanas vai salona apsildes uzstādījumi); . pārvadājamā krava; . braukšanas stils,

 

VIENKĀRŠI UN PRAKTISKI

Atkarībā no Jūsu jaunā Citroën ë-Berlingo izmantošanas, ir pieejami 3 dažāda ātruma uzlādes risinājumi: - uzlāde mājās ar 2. tipa kabeli, kas ir saderīgs ar standarta 8 A kontaktligzdu vai 16 A kontaktligzdu (Green’Up box + ligzda), spēs akumulatoru uzlādēt pilnībā mazāk nekā 15 stundu laikā; - privāta vai publiska ātrās uzlādēšanas iespēja ar 3. tipa kabeli no Wallbox ātrās uzlādes kastes (no 3,7 kW līdz 22 kW). Uzlādes laiks no 0% līdz 100% ir 7,5 stundas (ar vienfāzes WallBox 7,4 kW) vai 5 stundas (trīsfāzu WallBox 11 kW). - īpaši ātra uzlāde publiskās 100 kW uzlādes stacijās ar 4. tipa kabeli, kas iebūvēts lādētājā, sniegs līdz 80% uzlādi 30 minūtēs 50 kWh akumulatoram.

 


MY CITROËN

MyCitroën lietotne ļauj Jums attālināti, izmantojot savu viedtālruni:

  • pārraudzīt automašīnas uzlādes procesu;
  • pārlūkot automašīnas autonomiju;
  • iestatīt atlikto uzlādi;
  • ieplānot salona termiskās sagatavošanas laiku.


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija