JAUNAIS CITROËN C3

Jaunais Citroën C3 ir ļoti krāsaina rakstura modelis, kas nelīdzināsies nevienai citai automašīnai savā segmentā. Veidojot to atšķirīgu, varat izvēlēties kādu no 97 ārējām kombinācijām, 4 jumta krāsām, 3 salona krāsu variantiem un jauniem riteņu diskiem.

 


Jaunais Citroën C3 ir veidots, lai katrs brauciens būtu patīkams. Labsajūtu salonā uzlabo jaunie Citroën Advanced Comfort® sēdekļi, kas lieliski papildina salonu un perfekti tajā iekļaujas.

 


Jaunais Citroën C3 ir aprīkots ar 12 autovadītāja atbalsta sistēmām pārliecībai un drošībai ikdienas braucienos. Tās atvieglo manevrēšanu, palīdz vadītājam un novērš negadījumu risku.

JAUNĀKĀS PAAUDZES DZINĒJI

Jaunais Citroën C3 lepojas ar augstas veiktspējas un efektīviem jaunākās paaudzes dzinējiem, kas sertificēti saskaņā ar Euro 6 izmešu standartu:

 • 3-cilindru PureTech 83 ZS benzīna dzinējs (PureTech 83 ZS S&S manuālā 5 ātrumu pārnesumkārba) un 110 ZS (PureTech 110 ZS S&S manuālā 6 ātrumu pārnesumkārba);
 • BlueHDi 100 ZS dīzeļdzinējs (BlueHDi 100 ZS S&S manuālā 5 ātrumu pārnesumkārba).

EAT6 AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

Vēl ērtākai vadāmībai jaunais Citroën C3 ir pieejams ar automātisko 6 ātrumu pārnesumkārbu (PureTech 110 ZS S&S EAT6).

 


DIZAINS

IZTEIKSMĪGS IZSKATS

Jaunā Citroën C3 attieksme un stils attīstās lielākas jaudas virzienā, piešķirot automašīnai dabisku spēku. Pārliecinošās formas izceļ jaunie grafiskie elementi, pāršķirot jaunu lapu apvidus auto noteikumu grāmatā.

LĪDZ PAT 97 PIELĀGOŠANAS KOMBINĀCIJĀM

7 VIRSBŪVES KRĀSAS
Divas jaunas un spilgtas krāsas – Elixir Red un Spring Blue, ir papildinājums jau zināmajām krāsām (Perla Nera Black, Steel Grey, Platinum Grey, Sand un Polar White).

 

4 KRĀSU PAKAS

Krāsu pakas ir krāsainu detaļu komplekts, kurā ietilpst miglas lukturu un Airbump® apdares elementi. Jaunajā Citroën C3 krāsu pakā tiek piedāvāta jauna krāsa – Anodised Emerald, kas papildina esošās (melno, balto un sarkano).

4 JUMTA KRĀSAS

Jaunais Citroën C3 tiek piedāvāts jaunu krāsu tendencēs: Emerald Blue (papildus Opal White, Onyx Black un Aden Red). Šīs jumta krāsas saskan ar sānu spoguļu korpusu un aizmugurējā sānu paneļa uzlīmes krāsu.

 

VĒL VAIRĀK KOMBINĀCIJU

3 JUMTA DEKORI

Red, Emerald vai Techwood. Pielāgojiet jauno Citroën C3 jumtu, izvēloties kādu no 3 piedāvātajiem dekoratīvajiem elementiem.

 

JUMTA DEKORS STANDARD

Izsmalcināta izskata iegūšanai papildu standarta krāsām, jaunais Citroën C3 piedāvā divas jaunas interjera krāsas, kas būs redzamas arī sēdekļu apdarē un detaļu ietvaru elementos.

JUMTA DEKORS EMERALD

Lai iegūtu dinamiskāku izskatu, Emerald krāsu salikumā tiek izmantots kontrasts starp galvenokārt tumšām krāsām un krāsu toņiem.

JUMTA DEKORS TECHWOOD

Techwood krāsu toņos ir jūtams smalks Skandināvijas vides pieskāriens ar augstvērtīgi materiāli.

 


CITROËN ADVANCED COMFORT®

CITROËN ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI

Lai nodrošinātu vēl nebijušu vispārējo komfortu, jaunais Citroën C3 tika izstrādāts saskaņā ar Citroën Advanced Comfort® programmu. Patiesa ērta telpa, kurā var “izmitināt” 5 cilvēkus. Jaunais Citroën C3 ir mainījies un ieguvis labāku labsajūtas līmeni salonā. Jaunajam Citroën C3 ir īpašie Advanced Comfort® sēdekļi, kas ir 100% Citroën jauninājums. Šie lieliskie sēdekļi nodrošina uzlabotu komfortu gan vizuāli ar grafisku efektu, gan sēdvietas ērtības un jostasvietas atbalsta ziņā.

300 L BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Runājot par bagāžas nodalījumu – jaunais Citroën C3 piedāvā plašu 300 l telpu, lai varat paņemt līdzi visu.

NESKAITĀMI GLABĀŠANAS NODALĪJUMI

Jaunais Citroën C3 ir īpaši piemērots ikdienas lietošanā. Jūs novērtēsiet īpaši lielo cimdu nodalījumu (6,25 l) un arī jaunā Citroën C3 priekšējo durvju ietilpīgos nodalījumus.

 


SAVIENOJAMĪBAS TEHNOLOĢIJAS

 

CONNECTEDCAM CITROËN®

Jaunais Citroën C3 ir aprīkots ar iebūvētu kameru ConnectedCAM Citroën®. Full HD kamerai ir 16 GB iekšējā atmiņa un GPS. ConnectedCAM Citroën® reģistrē to, ko vadītājs redz automašīnas priekšā. Videoklipu var izmantot kā pierādījumu, ja noticis negadījums. Bezmaksas lietotnē ConnectedCAM Citroën® ir iekļauta ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas funkcija, kas katrā pieturvietā paziņo Jūsu GPS koordinātas. Šī funkcionalitāte ir ideāli piemērota, lai uzreiz atrastu savu jauno Citroën C3

 


12 AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

UZSĀKT, NOVIETOT

Jaunā Citroën C3 pilnveidošanu iedvesmojuši mūsu klienti un viņu automašīnas izmantošanas paradumi. Mūsu mērķis ir atvieglot dzīvi, pateicoties jaunā Citroën C3 pieejamajam komfortam un arī drošības aprīkojumam.

 • PRIEKŠĒJIE DISTANCES SENSORI: Paredzēti ērtākai braukšanai pilsētas apstākļos. Sistēma ietver automašīnas priekšpusē izvietotus 6 sensorus, kas ar skaņas brīdinājumu informē vadītāju par automašīnas priekšpusē konstatētajiem šķēršļiem.
 • PALĪGSISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI SLĪPUMĀ: Sistēma notur automašīnu uz 2 sek. un novērš nevēlamu automašīnas kustību lejup brīdī, kad vadītājs atlaiž bremžu pedāli. Sistēma darbojas slīpumā, kas pārsniedz 3%.
 • ATPAKAĻGAITAS SKATA KAMERA: Kamera ieslēdzas līdz ar atpakaļgaitas režīma ieslēgšanu un atvieglo manevrēšanu, novietojot automašīnu stāvvietā atpakaļgaitā. Ekrānā ir redzamas arī krāsu līnijas attāluma līdz redzamajam šķērslim novērtēšanai. Paplašinātais skats padara manevrēšanu patiesi vieglu.
 • BRĪVROKU PIEKĻUVE UN IEDARBINĀŠANA: Sistēma ļauj slēgt / atslēgt un iedarbināt automašīnu, atslēgai atrodoties Jūsu kabatā. Automašīna atpazīst vadītāju, tiklīdz viņš tuvojas.

BRĪDINIET UN ESIET BRĪDINĀTS

Jaunā Citroën C3 pilnveidošanu iedvesmojuši mūsu klienti un viņu automašīnas izmantošanas paradumi. Mūsu mērķis ir atvieglot dzīvi, pateicoties jaunā Citroën C3 pieejamajam komfortam un arī drošības aprīkojumam.

 • "AKLO" ZONU UZRAUDZĪBAS SISTĒMA: Sistēma ar piktogrammas palīdzību sānu spoguļos norāda, ka automašīnas "aklajā" zonā atrodas cits transportlīdzeklis. Šī funkcija ir būtisks ieguvums drošībai.
 • BRĪDINĀJUMS VADĪTĀJA UZMANĪBAI: Sistēma novērtē vadītāja modrību, identificējot trajektorijas novirzes attiecībā pret ceļa marķējumu. Gadījumā, ja vadītājs ir zaudējis modrību, sistēma ar skaņas un vizuālo brīdinājuma palīdzību brīdina vadītāju. Šī sistēma īpaši piemērota ceļiem ar ātrumu virs 65 km/h.
 • JOSLU ŠĶĒRSOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA: Sistēma brīdina vadītāju neapzinātas nepārtrauktās vai pārtrauktās līnijas šķērsošanas gadījumā, neieslēdzot virzienrādītāju, braucot ar ātrumu virs 60 km/h. Vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu brīdinājumu.
 • ATGĀDINĀJUMS PAR PĀRTRAUKUMU: Sistēma vadītājam paziņo, ka pēc 2 stundu nepārtrauktas braukšanas ar ātrumu vairāk nekā 65 km/h ir pienācis laiks nelielai atpūtai.

 

BREMZĒŠANA, GAISMAS

Jaunā Citroën C3 pilnveidošanu iedvesmojuši mūsu klienti un viņu automašīnas izmantošanas paradumi. Mūsu mērķis ir atvieglot dzīvi, pateicoties jaunā Citroën C3 pieejamajam komfortam un arī drošības aprīkojumam.

 • KRUĪZA KONTROLE / ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS AR ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA IESTATĪŠANU: Šīs sistēmas ļauj braukt ar nemainīgu, vadītāja noteiktu ātrumu, neizmantojot gāzes pedāli.
 • ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA AR IETEIKUMIEM: Sistēma atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un informē vadītāju. Šo ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles / ātruma ierobežotāja vērtību. Sistēma darbojas jebkurā braukšanas ātrumā un tā arī uztver zīmes zonas beigas.
 • AKTĪVĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA: Ārkārtas bremzēšanas sistēma, kas palīdz izvairīties no sadursmēm, kas varētu notikt braucot ar ātrumu sākot no 5 km/h. Vadītājs tiek brīdināts par situāciju, kurā iespējama sadursme ar kustīgiem objektiem vai gājējiem. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automašīnu.
 • AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA: Šī funkcija pārslēdz tālās un tuvās gaismas atkarībā no satiksmes apstākļiem.

 

Darbvirsmas versija