Datums:Piekrītot, jūs dodat atļauju savu personas datu apstrādei saskaņā ar „André Motors” SIA Privātuma politiku.

Jaunais C3 – sportisks pilsētas auto

Kompakto hečbeku pasaulē notiek pārmaiņas! Ļoti stilīgajam Citroën C3 ir raksturīgs moderns un optimistisks dizains, ko papildina krāsaini ieliktņi un grafiskie elementi, piemēram, Airbump® paneļi. Ekspresīvā un unikālā forma nodrošina atpazīstamību savā segmentā. Stils, personalizācijas iespējams, Citroën Advanced Comfort®, jaunās tehnoloģijas un ConnectedCAM Citroën®. Atklājiet jauno Citroën C3!


Dizains

Mīlestība no pirmā skatiena! Unikālā C3 forma atšķiras no citām automašīnām ar savu harizmātisko priekšpusi un izliektajām formām, kas automašīnai piešķir jaudīgu un enerģisku stāju. Gludās līnijas, izteiktais vizuālais stils un krāsas to padara par modernu un stilīgu automašīnu. Ar Citroën C3 jūs iegūsiet brīvību un būsiet uz viena viļņa ar modernajām tendencēm!

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus 


IZSMALCINĀTS STILS

 

PLŪSTOŠAS JUMTA LĪNIJAS

 

Priekšpusē lukturi ir izvietoti divos līmeņos, kas piešķir Citroën C3 unikālu veidolu un vizuāli paaugstina dzinēja nodalījuma vāku. Ševroni un hromētais dubultais režģis paplašina LED dienasgaismas elementus, ko papildina priekšējo lukturu apaļais dizains. Priekšējais bamperis organiski saplūst ar virsbūvi, piešķir iespaidu par papildu augstumu un platumu, kā arī rada sajūtu, ka ar šo auto var "braukt visur". Krāsainie ieliktņi ap miglas lukturiem piešķir īpašu svaiguma sajūtu virsbūvei! 

 

Plūstošās jumta līnijas ir viens no stilīgākajiem Citroën C3 dizaina elementiem. Klientu izvēlei ir pieejamas 3 krāsas, ko papildina melnas krāsas vējstikla balsti, kas uzsver C3 dinamisko veidolu. Automašīnas izteiktais raksturs ir saskatāms līdzsvarā starp virsbūves paneļiem un stiklotajām virsmām. Pārliecināts, mierpilns un drošs izskats. 

 


JUMTA DEKORATĪVIE ELEMENTI

Lai sniegtu jums plašākas C3 personalizācijas iespējas, jūsu izvēlei ir pieejami dekoratīvie elementi, kas papildinās dizainu. Dekoratīvie elementi ir pieejami baltā vai melnā krāsā, kā arī ir ūdensizturīgi un noturīgi pret skrāpējumiem.

 

 

DAŽĀDAS KRĀSU KOMBINĀCIJAS

C3 piedāvā plašu krāsu izvēli: Olīvu zaļā, polāri baltā, kobalta zila, haizivs pelēkā, arktiskais tērauds, rubīna sarkans, melnā pērle, oranžā  jauda un mīkstā smilšu krāsa... 

Jūs varat kombinēt šīs 9 neuzkrītošās vai spilgtās krāsas ar 3 dažādām jumtu krāsām (oniksa melna, sportiski sarkana, opāla balta), kas nodrošinās līdz pat 36 iespējamajām virsbūves krāsu kombinācijām. Šīs izvēles iespējas ļauj jums papildināt klasisku krāsu ar neparastas krāsas jumtu, vai tieši pretēji, stilīgu un spilgtu krāsu "piezemēt" ar tumšas krāsas jumtu. Šīs kombinācijas papildina C3 jauno stilu un svaigumu. 

Tātad, kādu C3 izveidosiet jūs?

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus 


PERSONALIZĒJIET SAVĀ STILĀ

C3 piedāvā plašas personalizācijas iespējas.  Viena vai vairākas krāsas? Ar vai bez Airbump® paneļiem? Mājīgāks vai izsmalcinātāks salons?  Visas iespējamās izvēles iespējas jums!

   

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus 


LABSAJŪTA

C3 rada patīkama un ērta kokona sajūtu, kas izolē jūs no ārpasaules un liek aizmirst par stresu un neērtībām pie stūres. Tiklīdz apsēdīsieties salonā, sēdekļi jums radīs lielisku labsajūtu pateicoties tam, ka ir vizuāli un fiziski ērti, bet jumta lūka pasažierus apspīdēs ar sauli. Automašīnas vadītājs un pasažieri sajutīsies kā īstā komforta burbulī.  C3 radīs māju sajūtu tad, kad esat pie stūres.

 

BAGĀŽAS NODALĪJUMA TILPUMS UN GLABĀTUVES

Salons ir aprīkots ar maksimāli funkcionālām glabātuvēm un nodalījumiem. C3 ir aprīkots ar atjautīgu centrālo nodalījumu, kas nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas priekšpusē un plašas glabātuves priekšdurvīs. 

Salona apdarē izvēlētās gaišās krāsas izceļ glabātuves un nodalījumus, lai pēc iespējas ērtāk un vienkāršāk būtu iespējams piekļūt glabātuvēs ievietotajiem priekšmetiem. Ir svarīgi pieminēt, ka Citroën C3 bagāžas nodalījuma tilpums ir gandrīz 300 litri.


INTERJERS

Automašīnas pasažieru zonā dominē izsmalcināti elementi un mīkstas formas. Dizaina harmonija un elementu saderība ir atspoguļota arī durvju, sēdekļu un paneļa dizainā un apdarē. Patīkamie un spilgtie tekstila elementi turpina vienoto automašīnas vizuālo stilu.  

Interjera dizainā ir izmantoti oriģināli elementi, piemēram, durvju rokturi bagāžas vienību stilā un tekstila elementi uz automašīnas paneļa.


PANORĀMAS LŪKAS

 

LIETOTĀJAM DRAUDZĪGS IEKĀRTOJUMS

 

PATĪKAMI SĒDEKĻI

   

Citroën C3 panorāmas lūka sniedz pasažieriem lielisku dabisko apgaismojumu, kas veicina plašuma un brīvības izjūtu. Parocīgā jumta lūkas žalūzija ļauj samazināt gaismas līmeni atbilstoši pasažieru vēlmēm un vajadzībām.

 

Sēžot automašīnā, jums liksies, ka esat savā istabā! Labsajūtu un komforta līmeni paaugstina horizontālais panelis, kas piešķir pasažieru nodalījumam iespaidu par papildu platumu un telpu.

 

Citroën C3 sēdekļi ir tapuši rūpīgas izstrādes un liela darba apjoma rezultātā. Šie sēdekļi nodrošina komfortu, saglabājot modernu stilu un paaugstinātu ērtību. Patīkamais dizains un izmantotie materiāli nodrošina paaugstinātu atbalstu mugurai, samazinot slodzi ilgstošu braucienu laikā.


VIEDĀS TEHNOLOĢIJAS

Citroën C3 ir viedo tehnoloģiju iemiesojums. Pirmo reizi pasaulē Citroën piedāvā  ConnectedCAM Citroën® risinājumu, kas ir aprīkots ar HD-kvalitātes kameru.  Šis hečbeks ir aprīkots ar plašu tehnoloģiju klāstu autovadītāja ikdienas atvieglošanai: 3D Connected navigācijas sistēma ar balss atpazīšanu, atpakaļskata kameru, brīdinājuma sistēma, kas ziņo par izbraukšanu no joslas, aklo punktu uzraudzības sistēma.

 

FILMĒJIET SAVU BRAUCIENU

ConnectedCAM Citroën® jūsu C3 nozīmē to, ka varat filmēt iespaidīgas ainavas, neparastas vietas un pilsētas skatus. Jaunā sistēma izmanto kameru, kas ir uzstādīta aiz atpakaļskata spoguļa, lai caur vējstiklu filmētu to, ko redz autovadītājs. Šis risinājums nodrošina jūsu ikdienas brauciena video katalogu  - jūs varat ar vienu klikšķi uzņemt fotogrāfiju un koplietot to sociālajos tīklos. Kamera filmē un saglabā visu, kas notiek uz ceļa, nodrošinot jūs ar faktiskiem pierādījumiem arī ceļu satiksmes negadījumos. 


 

 

BLUEHDI DĪZEĻDZINĒJI UN PURETECH BENZĪNA DZINĒJI

C3 automašīnas ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes efektīvajiem un ekonomiskajiem PureTech benzīna un BlueHDi dīzeļdegvielas dzinējiem. C3 degvielas dzinēju klāstā ir 3 cilindru PureTech 68 un 82 dzinēji ar manuālajām ātrumkārbām. BlueHDi 75 un 100 (ar Stop & Start funkciju) dzinēji ir paredzēti darbam ar dīzeļdegvielu.

Dinamisko dzinēju klāstu papildina arī C3 modeļi ar 2018. gada labāko starptautisko dzinēju ar 110 zirgspēkiem ar Stop & Start funkciju, manuālo vai EAT6 automātisko ātrumkārbu, kas nodrošina optimālu braukšanas komfortu, ērtību un efektivitāti.

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus


Garantija: 5 gadus vai 150 000 km

Darbvirsmas versija