Datums:Piekrītot, jūs dodat atļauju savu personas datu apstrādei saskaņā ar „André Motors” SIA Privātuma politiku.

SPACETOURER – ESAT LAIPNI GAIDĪTI UZ KLĀJA! 

Spacetourer apvieno komfortu, praktiskumu un lielisku izskatu ar efektīviem dzinējiem un lielisku braukšanas pieredzi. Ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotā platforma garantē maksimālu drošību un labsajūtu. Šis ir jaunais Spacetourer.

NOSKATIETIES VIDEO PAR JAUNO SPACETOURER:


 

DIZAINS

Vai ar ģimeni sapņojat izrauties no rutīnas? Citroën SpaceTourer atklāj neierobežotas iespējas! Pasaulē, kur ceļot kopā ar draugiem un ģimeni ir lieliski, Citroën SpaceTourer atvieglos jūsu dzīvi. SpaceTourer jaunākās tehnoloģijas garantē dinamisku veiktspēju, efektīvu degvielas patēriņu un lielisku komforta līmeni, praktiskumu un drošību, ko apliecina EuroNCAP 5-zvaigžņu reitings.


PLAŠUMS

SpaceTourer slepenā priekšrocība? - Izsmalcinātas līnijas, jaudīgas gaismas, apburošas proporcijas... SpaceTourer virsbūve ir pieejama 7 dažādās krāsās: Perla Nera Black, Rich Oak, Platinum Grey, Cumulus Grey, Tourmaline Orange, Soft Sand un Polar White.

Led dienas gaismas

 

Daudz gaismas un viegla piekļuve

 

Aizmugures logs

   

Vertikālās LED dienas gaismas atrodas uz riteņu arku pagarinājumiem. Tās harmoniski iederas virs miglas lukturiem, piešķirot SpaceTourer piedzīvojumu meklētāja izskatu.

 

Skatoties uz Citroën SpaceTourer no sāniem ir redzamas slīdošās sānu durvis un lieli logi, kas atklāj ērto un plašo salonu. Laipni lūdzam!

 

Citroën SpaceTourer stilīgais dizains un ērta funkcionalitāte ir atspoguļoti plašajā bagāžas nodalījumā, kas atvieglo ceļošanu un paplašina salonu.

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus 


IZMĒRI JEBKURĀM VAJADZĪBĀM

Citroën SpaceTourer ir pieejams divos garumos (M: 4,96 m, XL: 5,30 m), tai skaitā pirmā savā segmentā kompaktā versija, kura vietas pietiks 9 cilvēkiem.

AUGSTUMS 1,9 METRI

Citroën SpaceTourer ir 1,90 metrus augsts un ērti un vienkārši iekļūst daudzstāvu stāvvietās, pazemes stāvvietas, tirdzniecības centru un lidostu stāvvietās. Optimizētie SpaceTourer izmēri (garums: 4,96 m līdz 5,30 m, platums: 1,92 m, augstums: 1,90 m), ar elektro-hidraulisko stūres pastiprinātāju aprīkotās automašīnas pagrieziena aplis ir 12,4 metri, kas padara Citroën SpaceTourer par ļoti ērtu automašīnu, kas atbilst ikviena autovadītāja prasībām.


VIP KLASES KOMFORTS

Citroën SpaceTourer plašais interjers tikai radīts domājot par to, kā nodrošināt maksimālu komfortu ikvienam pasažierim. Ilgstoši ceļojumi vai īsi izbraucieni kļūst par atpūtas brīžiem.

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus 

PATĪKAMS INTERJERS

Sēdekļi ir apšūti ar mīkstu un patīkamu materiālu, kas nodrošina maksimālu komfortu. Pasažieriem 2. vai 3. rindā pietiks vietas kājām, bet bīdāmie un nolaižamie sēdekļi ar ērtajiem galvas un roku balstiem tikai palielina komforta līmeni.

PANELIS

Panelis ir izvietots tā, lai nodrošinātu maksimālu ērtību vadītājam. Vadības elementi, 7 collu skārienekrāns, klimata kontrole, glabātuves un pat poga slīdošo durvju atvēršanai atrodas pa rokai.


VIETA VISAI ĢIMENEI

Citroën SpaceTourer pietiks vietas gan jūsu jaunākā bērna ģitārai, gan vecākā bērna sērfinga dēlim.

GLUŽI KĀ MĀJĀS...


STIKLA PANORĀMAS LŪKA UN DAUDZ VAIRĀK

Jumta lūka un slīdošās durvis sniedz pietiekami daudz gaismas un padara ikvienu braucienu par piedzīvojumu. Plašā stikla lūka ir sadalīta divās daļās, lai nodrošinātu maksimālu saules gaismas daudzumu.


VIEDĀS TEHNOLOĢIJAS

Tādas funkcijas kā automašīnas atvēršana un dzinēja aizdedze bez atslēgas, kā arī brīvroku durvju atvēršana ļauj Citroën SpaceTourer ar tehnoloģiju palīdzību uzlabot jūsu ikdienu.

3D Connect NAV

 

MirrorScreen

 

Head-up display

   

Citroën Connect Nav ir jaunās paaudzes 3D navigācijas sistēma, kuru var kontrolēt ar balsi vai ar 7 collu skārienekrāna palīdzību.

 

Vēlaties klausīties mūziku no viedtālruņa vai izmantot navigāciju? Tagad tas ir ērti un vienkārši izdarāms ar Mirror Screen! Ar automašīnu saderīgās lietotnes jūsu viedtālrunī būs redzamas uz jūsu automašīnas 7 collu skārienekrāna. Mirror Screen funkcija darbojas ar Apple CarPlay™ un MirrorLink®. Ērti, vai ne?

 

Autovadītāja atbalsta sistēmas caurspīdīgais displejs atrodas vadītāja redzes lokā un parāda visu svarīgāko informāciju. Autovadītājam tiek parādīta svarīgākā informācija (faktiskais un rekomendējamais ātrums, kruīza kontroles/ātruma ierobežotāja iestatījumi, navigācijas norādījumi, brīdinājumi par šķēršļiem), sniedzot visu nepieciešamo informāciju, bet nenovēršot uzmanību no ceļa!

 

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus 

BRĪVROKU DURVJU ATVĒRŠANA

Rokas pilnas? Nav problēmu: slīdošās durvis var atvērt, novietojot kāju zem aizmugurējā bampera stūra. Ļoti ērti tad, ja nepieciešams uzstādīt bērna sēdekli. Ekskluzīvs risinājums šajā automašīnu segmentā.

VISS JŪSU DROŠĪBAI
 

Adaptīvā kruīza kontrole

 

Aklās zonas brīdinājums

 

Adaptīvā kruīza kontrole ļauj Citroën SpaceTourer pielāgoties tam priekšā braucošas automašīnas ātrumam. Šī tehnoloģija samazina braukšanas ātrumu līdz 20 km/h neparedzamos braukšanas apstākļos, piemēram, sastrēgumā uz šosejas.

 

Sensoru tehnoloģijas nosaka aizmugurē braucošu automašīnu, kas atrodas "aklajā punktā" braukšanas ātrumu. Jūsu spogulī uzreiz tiks parādīts spilgti oranžas krāsas brīdinājums.

Ātrumu ierobežojošo zīmju atpazīšana

 

Ārkārtas bremzēšanas palīgsistēma

 

Ātrumu ierobežojošo ceļazīmju atpazīšanas sistēma ar kameras palīdzību nosaka atļauto braukšanas ātrumu un ar to informē vadītāju. Šo informāciju varat izmantot, lai iestatītu ātrumu kruīza kontroles sistēmā.

 

Daudzfunkcionālā kamera vējstikla augšdaļā spēj atpazīt šķēršļus, piemēram, automašīnas, kas dodas vienā virzienā ar jums. Ja tiek konstatēts sadursmes risks, notiek automātiska bremzēšana. 0-30 km/h: izvairīšanās no sadursmes ar kustīgiem vai nekustīgiem šķēršļiem un gājējiem. Virs 30 km/h: ātruma samazināšana pirms sadursmes.


Test ir izsmeļoši: Citroën SpaceTourer ir zemākais degvielas patēriņš savā segmentā, kas atbilst 6,0 l/100 km ar 126 g/km CO2 emisijām (BlueHDi 120 S&S dzinējiem ar 6 ātrumu manuālo ātrumkārbu).

 

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija