PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)


Citroën SpaceTourer un 100% ëlektriskais Citroën ë-SpaceTourer

Apvienojot plūstošas dizaina līnijas un plašu interjeru, kas var uzņemt līdz 9 pasažieriem, Citroën SpaceTourer pilnveidos visus Jūsu braucienus un tagad tas ir pieejams arī 100% elektrisks.


100% ËLEKTRISKS VAI AR DĪZEĻDZINĒJU

Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-SpaceTourer un Citroën SpaceTourer piedāvā vienādu modularitāti, salona telpu, kravnesību un braukšanas palīgsistēmas. Citroën ë-SpaceTourer tāpat ir pieejams arī trīs garuma versijās, kas ir ideāli piemērots braukšanai ierobežotas satiksmes zonām pilsētās vai zema emisijas līmeņa zonās. Jums ir jāizvēlas automašīna, kas vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām!
Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-SpaceTourer jau ir pieejams pasūtījumam!

Vai ar ģimeni sapņojat izrauties no rutīnas? Citroën SpaceTourer atklāj Jums neierobežotas iespējas! Pasaulē, kur ceļot kopā ar draugiem un ģimeni ir lieliski, Citroën SpaceTourer minivens spēs atvieglot Jūsu dzīvi. SpaceTourer jaunākās tehnoloģijas garantē dinamisku veiktspēju, lielisku komforta līmeni, praktiskumu un drošību.

LABSAJŪTA

 

TEHNOLOĢIJAS

 

Citroën SpaceTourer plašais interjers veidots, iztēlojoties braucienus, kuros ikviens pasažieris sajūtas īpašs. Ilgie ceļojumi, garie braucieni vai pat īsie pārbraucieni kļūs par atpūtas un jautrības pilniem mirkļiem.

 

Priekšējā paneļa galvenā priekšrocība ir tā pārdomātais izkārtojums, kas ļauj vadītājam visu ērti sasniegt un viegli pārskatīt, piemēram, tālruņa displeju ar grafisku un modernu ciparnīcu, 7" skārienekrānu, klimata kontroles vadību, glabāšanas nodalījumus, elektriski vadāmo sānu durvju vadības slēdžus u.tml.

 

 


100% ELEKTRISKS, 100% EFEKTĪVA BRAUKŠANA

Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-SpaceTourer Business piedāvā 2 akumulatora jaudas un autonomijas līmeņus:
• līdz 230 km WLTP ciklā – pieejams XS, M, XL modeļiem, kas aprīkoti ar 50 kWh akumulatoru;
• līdz 330 km WLTP ciklā – pieejams M un XL modeļiem; kas aprīkoti ar 75 kWh akumulatoru;
• ātra uzlāde - līdz 80% 30 minūtēs*, kas ļaus Jums nobraukt līdz 350 km.
Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.
*100 kW publiski pieejamā uzlāde.

 

 

 

JAUNĀKĀS PAAUDZES DĪZEĻDZINĒJI

Citroën SpaceTourer ir aprīkots ar:
● BlueHDi dīzeļdegvielas tehnoloģiju, kas samazina slāpekļa oksīda (NOX) emisijas, vienlaikus samazinot CO2 emisiju līmeni un arī degvielas patēriņu;
● ritošo daļu, kas neatkarīgi no ceļa apstākļiem nodrošina labu vadības precizitāti, vienlaikus saglabājot nemainīgi labu braukšanas komfortu;
● jaunākās paaudzes 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu vienmērīgai ātrumu pārslēgšanai un kontrolētam emisiju līmenim.

 


AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

Pieejama ar BlueHDi 180 S&S dīzeļdzinēju, kas apvieno braukšanas prieku un pretpiesārņojuma efektivitāti. Pateicoties Quickshift tehnoloģijai, tā nodrošina ātru un vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu, nodrošinot dinamiku un braukšanas prieku gan uz šosejas, gan pilsētas satiksmē. Optimizējot pārnesumu pārslēgšanas ātrumu, EAT8 automātiskā pārnesumkārba sasniedz dažus no zemākajiem degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītājiem šajā kategorijā.

 

 

DIZAINS
EKSKLUZĪVA MONOGRAMMA

SpaceTourer pārsteigs Jūs ar tā Izsmalcinātajām līnijām, izteiksmīgo gaismu parakstu un pārdomātajiem gabarītiem. Tā vertikālās LED dienas gaitas gaismas stiepjas līdz riteņu arkām un tās harmoniski saskan ar lukturiem, piešķirot SpaceTourer piedzīvojumu meklētāja izskatu. SpaceTourer sānskatu izceļ bīdāmās sānu durvis un to plašās stikla virsmas, kas uzsver plašo salona telpu. Jūs esat laipni gaidīti! Lai izceltu savu izskatu, SpaceTourer ir pieejams 9 izsmalcinātos toņos: Onyx Black, Imperial Blue, Rich Oak Brown, Platinium Gray, Aluminum Gray, Tourmaline Orange, Blue Lagoon, Sand un Ice White. Izskats, uz kuru atskatīsies!

 

IZMĒRS, KAS PIEMĒROTS VISIEM IZAICINĀJUMIEM

 

AUGSTUMS 1,90 M

 

Citroën SpaceTourer ir pieejams trīs garumu versijās (XS – 4,60 m, M – 4,95 m, XL – 5,30 m), ieskaitot segmentā vēl nebijušu kompakto versiju, kas spēj uzņemt līdz 8 pasažieriem. Šie optimizētie izmēri apvienojumā ar 1,92 m platumu, elektrohidraulisko stūri un apgriešanās diametru no 11,30 m līdz 12,40 m, padara Citroën SpaceTourer par izcili veiklu. Tas atbilst jebkuras ģimenes prasībām! Kurš domā, ka labākie miniveni ir tie īsākie?

 

Pateicoties augstumam, kas visās versijās ir ierobežots līdz 1,90 m, ar Citroën SpaceTourer Jūs varēsiet iekļūt visās autostāvvietās āra un pazemes autostāvvietās.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT
PLAŠS UN SAGAIDOŠS

Sēdekļu mīkstie un siltie materiāli nodrošina patiesi augstu sēdēšanas komforta līmeni. 2. rindas pasažieru optimālai labsajūtai ir pieejami neatkarīgi bīdāmi sēdekļi ar regulējamām atzveltnēm un komfortabliem galvas un roku balstiem. Pilnīgi pietiekami, lai mierīgi ļautos snaudai.

2-DAĻĪGS STIKLA JUMTS

 

ATVERAMS AIZMUGURĒJAIS LOGS

 

Citroën SpaceTourer salonā visiem pasažieriem tiek sniegta dabiska gaisma no stikla jumta, kas sadalīts divās daļās un ir aizklājamas neatkarīgi viena no otras. Centrā, uz griestu viduskonsoles ir izvietotas gaisa kondicioniera atveres, labākai gaisa apmaiņai salonā. Tieši tāpat kā lidmašīnā. Naktī LED apgaismojums salonā rada harmonisku atmosfēru.

 

Citroën SpaceTourer ir padomāts par visu, jo īpaši par to, lai vienkāršotu Jūsu dzīvi. Pateicoties tā atveramajam aizmugurējajam logam, ir daudz vieglāk piekļūt bagāžas nodalījumam, ja esat aizmirsis kaut ko, kas atrodas turpat uz bagāžas nodalījuma pārsega.

BĪDĀMĀS SĀNU DURVIS

Brīvroku režīmā vadāmās sānu bīdāmās durvis ļauj atvērt tās, kad Jūsu rokas ir aizņemtas. Veicot vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bampera, automašīna atslēdzas un sānu slīddurvis attiecīgajā pusē atveras automātiski. Praktiski, ģeniāli un unikāli. Šī kustība kalpo arī durvju aizvēršanai un automašīnas aizslēgšanai.

SAVIENOJAMĪBA

MIRROR SCREEN

 

CONNECT NAV

 

Ar Mirror Screen mūzikas klausīšanās no viedtālruņa ir vienkārša un intuitīva. Jūsu saderīgās lietotnes tiek rādītas automašīnas 7" skārienekrānā.
Mirror Screen darbojas ar Apple CarPlay TM, Android Auto un MirrorLink®.

 

Citroën Connect Nav ir 3D skārienekrāna navigācijas sistēma, kas savienota reāllaikā un var tikt vadīta ar balsi vai 7" skārienekrānā. Citroën Connect Nav ir saistīta ar pieejamiem pakalpojumiem, tādiem kā TomTom Traffic, kas sniedz informāciju par reāllaika satiksmi, degvielas uzpildes staciju un autostāvvietu atrašanās vietām un to cenām, kā arī informē par maršrutā esošajām bīstamajām zonām un ceļu satiksmes negadījumiem.

CONNECT ASSIST

Connect Assist – ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojums ar ģeolokācijas funkciju:
● pakalpojums ir pieejams 24/7, t.sk. ietver automašīnas remontu uz vietas un evakuāciju. Atbalsts pasažieru mobilitātei.
SOS: automātiska palīdzības izsaukšana avārijas gadījumā, ja nostrādājuši drošības spilveni:
● automašīnas ģeolokalizācija, avārijas dienestiem informācija tiek nosūtīta automātiski;
● manuāla palīdzības izsaukšana, ja nepieciešama neatliekama medicīniskā palīdzība.

 

 

TEHNOLOĢIJAS

KONFIGURĒT


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija