PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)


 

JAUNAIS BERLINGO FURGONS: IZSTRĀDĀTS VISIEM IZMANTOŠANAS MĒRĶIEM AR MAKSIMĀLU KOMFORTU!

Leģendārā Citroën Berlingo, kura ražošana tika uzsākta 1996. gadā un kas tika pārdots vairāk kā 1,5 miljonu eksemplāros, trešo paaudzi pārstāv Citroën Berlingo furgons. Jaunais Berlingo furgons ir aprīkots ar daudzām jaunām funkcijām un ievieš jaunu kvalitātes standartu attiecībā uz stilu, aprīkojumu un modulāro praktiskumi. Ideāls darba kolēģis visiem profesionāļiem.

 

CITROËN - JŪSU BIZNESA PARTNERIS 100 GADU GARUMĀ

Citroën furgonu vēsture aizsākās 20. gadsimtā. Berlingo ir pirmā priekšteča, C4 furgona, ražošana tika uzsākta 1928. gadā. 20. gadsimta piecdesmitajos gados pasaulei tika prezentēts slavenais 2CV furgons, kas kļuva par leģendāru modeli. 1978. gadā 2CV Fourgonnette modeli aizstāja Acadiane.

Pārmaiņas tika ieviestas 20. gadsimta astoņdesmitajos gados: Citroën C15 divdesmit divu gadu laikā pārdeva vairāk kā 1,18 miljonus vienību. Otra svarīgākā divdesmitā gadsimta beigu perioda revolūcija bija Berlingo! Pirmās paaudzes modeļi nonāca tirgū 1996. gada jūlijā, ieviešot jaunu kvalitātes standartu furgonu dizaina un komforta jomās. Berlingo ieguva unikālu siluetu un kravas pārvadājumiem piemērotu kabīni. Ar laiku šī modeļa nosaukums kļuva par sinonīmu visam tā segmentam.

 


DIZAINS

Robustajam un izturīgajam jaunajam Citroën Berlingo ir enerģiska virsbūve ar patīkamām plūstošām līnijām. Zīmolam raksturīgā priekšpuse, kas atgādina par tā priekšteci, Citroën Jumpy; īss dzinēja pārsegs ar lielām gaismām. Skatoties profilā, redzam plūstošas līnijas un stilīgu sānu noformējumu. Liecība par praktiskumu un interjera plašumu.

IZMĒRI JEBKURĀM VAJADZĪBĀM

 

TAS VAR PAVEIKT VISU, TĀPAT KĀ JŪS!

Jaunais Citroën Berlingo furgons piedāvā profesionāļiem risinājumus ikvienam izmantošanas veidam, piedāvājot dažādus izmērus, kabīnes un stiprinājumus. Komercautomašīnu segmentā ir pieejamas divas jaunas versijas: darbam un pārvadājumiem.

Ja nepieciešama automašīna aprīkojuma un cilvēku pārvadāšanai pa visa veida ceļiem:

 • Extenso (R) salons: 3 sēdekļi priekšā, mobilais birojs un paaugstināta modularitāte garu kravu ievietošanai.
 • Saķeres kontroles funkcija ar atbalstu braukšanai no nogāzēm, paaugstināts klīrenss (+ 30 mm), lieli riteņi (690 mm) un riepas dubļiem un sniegam vēl lielākai saķerei.
 • Kravnesība ir palielināta līdz 1000 kg, uzlabots LED apgaismojums, stiprinājuma gredzeni papildu ērtībai.

Ja jums ir nepieciešama automašīna tiem, kas dodas ilgos braucienos vai veic daudzas piegādes pilsētā:

 • Ērtība pie stūres: sēdekļi ar regulējamu muguras balstu
 • Uzlabotā akustika patīkamākai braukšanai
 • Autovadītāja atbalsta sistēmas, tai skaitā pilna leņķa atpakaļskata sistēma
 • 8 collu krāsainais skārienekrāns ar Citroën Connect Nav un DAB radio

Šis modelis nodrošina labsajūtu un praktisku efektivitāti ikdienā.

Konfigurēt

 


EXTENSO® CAB: 3 SĒDEKĻI UN MODULARITĀTE

Ja nepieciešama automašīna aprīkojuma un cilvēku pārvadāšanai pa visa veida ceļiem:

 • Extenso (R) salons: 3 sēdekļi priekšā, mobilais birojs un paaugstināta modularitāte garu kravu ievietošanai.
 • Saķeres kontroles funkcija ar atbalstu braukšanai no nogāzēm, paaugstināts klīrenss (+ 30 mm), lieli riteņi (690 mm) un riepas dubļiem un sniegam vēl lielākai saķerei.
 • Kravnesība ir palielināta līdz 1000 kg, uzlabots LED apgaismojums, stiprinājuma gredzeni papildu ērtībai.

1: Uz Extenso® Cab platā sēdekļa pietiek vietas 3 cilvēkiem.
2: Centrālo sēdekli ir iespējams nolaist un izveidot mobilo biroju, pārvēršot krēsla aizmuguri par galdu. Zem sēdekļa atrodas aizslēdzama glabātuve.
3: Paaugstinātais sānu sēdeklis atbrīvo vairāk vietas īpaši trauslu objektu pārvadāšanai, kravas nodalījuma apjomu paaugstinot no 3,3 līdz 3,8 m3 L1 versijā un no 3,9 līdz 4,4 m3 L2 versijā.

 


PAREDZĒTS VISAM

Lai atvieglotu kravas iekraušanu un izkraušanu neatkarīgi no tā, kur ir novietota automašīna, jaunais Citroën Berlingo furgons ir aprīkots ar:

 • Vienu vai divām slīdošajām durvīm sānos ar 675 mm atvēršanas platumu un 1072 mm augstumu
 • 40/60 durvis ar 180° atvēršanas leņķi
 • Optimizēts attālums starp aizmugurējo riteņu arkām.

Jaunā Citroën Berlingo furgona tilpums ir 4,4 m3 un tajā ietilpst krava ar svaru no 650 kg līdz 1000 kg. Atsevišķas versijas ir aprīkotas ar kravas svara indikatoru, kas norāda uz to, ka svars ir pārsniegts.

"Loading Pack" komplektācija atvieglo ikdienu ar uzlabotu LED apgaismojumu, 4 papildu gredzeniem kravas nostiprināšanai un 12V kontaktligzdu.

 


KOMFORTS

Jaunais Citroën Berlingo furgons pasargās jūs no ceļa radītajām neērtībām visos apstākļos. Optimālais braukšanas komforts tiek nodrošināts pateicoties vadītāja pozīcijas augstumam, piekarei un salona skaņas izolācijai. Sēdekļi ir pielāgojami visiem: ir iespējams regulēt augstumu, muguras balstu un elkoņa balstu. Apsildāmie sēdekļi ir pieejami kā papildopcija.

Papildu ērtībai ikdienā ir pieejama iespēja atvērt automašīnu bez atslēgas, elektroniskā stāvbremze un krāsains autovadītāja informācijas ekrāns. Šīs ir tikai dažas no 20 atbalsta sistēmām.

Jaunā Citroën Berlingo furgona kabīni ir iespējams izmantot kā mobilo biroju, kas ļaus strādāt arī ceļā. Jūs varat iespraust portatīvā datora lādētāju 220V rozetē un ievietot to TopBox glabātuvē.

Vēl viena praktiska funkcija ir viedtālruņa bezvadu uzlādes funkcija. Tāpat ir pieejamas 2 USB pieslēgvieta un divas 12V rozetes.

Ar Extenso® Cab risinājumu jūs varat ērti strādāt, izveidojot regulējamu galdu nolokot vidējo sēdekli uz leju.

 


JAUNAIS BERLINGO PASAŽIERU FURGONS: PIETIKS VIETAS 5 CILVĒKIEM

Modulārā un plašā kabīnes telpa ir paredzēta komandas darbam.

L2 versijā pieejamā otrā sēdekļu rinda nodrošina lielāko vietu kājām savā kategorijā.

Pateicoties modularitātei, ir iespējams pārvadāt gan garus priekšmetus, nolaižot pirmās un otrās rindas sēdekļus.

Lai kravas telpu padarītu vēl lielāku, ir iespējams nolaist 2. rindas sēdekļus un nolaist tīklu kravas nostiprināšanai. Maksimālai kravnesībai un garumam ir iespējams nolaist gan priekšējos, gan aizmugurējos pasažieru sēdekļus.

 


LIELISKA KRAVNESĪBA JŪSU RĪCĪBĀ

Praktiskums ir viens no svarīgākajiem vārdiem jaunā Citroën Berlingo raksturošanai. Bez lielās platības, automašīna piedāvā arī ērtas glabātuves ikdienas vajadzībām. Automašīna ir aprīkota ar glabāšanas kasti zem autovadītāja sēdekļa vai pasažiera pusē, TopBox glabātuvi, mantu nodalījumiem durvīs un jumtā, kā arī glāžu turētājiem, un visu šo ērti izvietoto un viegli sasniedzamo glabātuvju kopējais tilpums ir 113 litri.

 


APRĪKOJUMS UN PRAKTISKAS TEHNOLOĢIJAS

Jaunais Citroën Berlingo furgons ir aprīkots ar lietderīgām tehnoloģijām ikdienas dzīvei. Funkcionālais un praktiskais Citroën Berlingo furgons garantē mierīgu un drošu braukšanu. Viens no sava segmenta labākajiem pārstāvjiem ir aprīkots ar:

 • 4 savienojamības tehnoloģijām Citroën Connect Nav, Mirror Screen (Apple Car Play / Android Auto), Citroën Connect Box ar ārkārtas situāciju un atbalsta sistēmām, kā arī bezvadu viedtālruņu uzlādes sistēmu
 • 20 autovadītāja atbalsta sistēmas

 

REDZAMĪBA

Citroën Berlingo furgons ir aprīkots ar inovatīvu tehnoloģiju: "Surround Rear Vision" tehnoloģija nodrošina nepārspējamu redzamību. Krāsains 5 collu krāsainais ekrāns atpakaļskata spoguļa vietā rāda attēlus no divām kamerām (viena atrodas pasažiera puses spoguļa pamatnē / otra atrodas virs aizmugures durvīm). 3 ekrāna režīmi:

 • atpakaļskata režīms: ekrānā tiek parādīta situācija automašīnas aizmugurē, automašīnai braucot uz priekšu.
 • sānskata režīms: autovadītājs ar vienu pogas spiedienu var pārslēgt skatu uz furgona pasažiera pusē esošā spoguļa skatu.
 • atpakaļgaitas režīms: ieslēdzot atpakaļgaitu, tiek parādīta situācija automašīnas aizmugurē.

 

3D CONNECT NAV

Citroën Connect Nav ir 3D navigācijas sistēma ar visām svarīgākajām funkcijām. Jūs varat izmantot balsi, lai vadītu navigācijas funkciju, viedtālruni un mediju sistēmas funkcijas, nenovēršot acis no ceļa. Tāpat jums noderēs arī TomTom Traffic, kas sniedz informāciju par situāciju uz ceļa reāllaikā. Šeit atradīsiet informāciju par tehniskās apkopes vietām, auto stāvvietām un laika apstākļiem.

Astoņu collu skārienekrāns ļaus jums pilnvērtīgi izmantot viedtālruņa lietotnes pateicoties Apple CarPlay™ un Android Auto funkcijām. Mirror Screen funkcija ļaus jums izmantot atbilstošās lietotnes uz 8 collas lielā skārienekrāna.

GRIP CONTROL AR ATBALSTU BRAUKŠANAI PA NOGĀZĒM

Saķeres kontrole ar atbalstu braukšanai pa nogāzēm samazina slīdēšanu un palīdz kontrolēt automašīnu uz stāvām nogāzēm. Iespaidīgo komplektāciju papildina par 30 mm augstāks klīrenss, dzinēja aizsargs automašīnas apakšdaļā un lieli riteņi ar dubļiem un sniegam paredzētām riepām.

 


20 VADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

Lai atvieglotu Jūsu ikdienu un braukšana sagādātu maksimālu komfortu, jaunais Citroën Berlingo modelis ir aprīkots ar 20 vadītāja atbalsta sistēmām, tai skaitā pārslodzes indikatoru un aizmugurējā skata kameru, elektronisko stāvbremzi, adaptīvo kruīza kontroli ar stop funkciju, ārkārtas bremzēšanas sistēmu, kā arī 4 savienojamības tehnoloģijām un jaunākās paaudzes dzinējiem.

 

JAUNĀKĀS PAAUDZES DZINĒJI

Veiktspēja tika uzlabota apvienojot jauno EMP2 platformu un efektīvos jaunākās paaudzes dzinējus ar zemu CO2 emisiju līmeni. Jaunais Berlingo furgons ir pieejams ar:

 • Ar apbalvojumiem bagāto PureTech 110 S&S benzīna dzinēju ar 6 ātrumu manuālo ātrumkārbu
 • 4 dīzeļdegvielas dzinēju versijām: BlueHDi 75 ar manuālo ātrumkārbu, BlueHDi 100 S&S ar manuālo ātrumkārbu, BlueHDi 130 S&S ar 6 ātrumu manuālo ātrumkārbu un BlueHDi 130 S&S ar automātisko EAT8 ātrumkārbu
 • EAT8 (Efficient Automatic Transmission) jaunākās paaudzes 8 ātrumu automātiskā ātrumkārba nodrošina patiesu braukšanas baudu gan garās distancēs, gan ikdienas braucienos.

KonfigurētApskatīt īpašos piedāvājumus


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija