PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)

Līzings

Vēlaties savā īpašumā iegūt jaunu vai mazlietotu automašīnu?

Mūsdienās gandrīz ikviens lielāks pirkums tiek izdarīts, izmantojot līzinga pakalpojumus. Pircēji ir atzinuši, ka tas ir ērts un izdevīgs veids, kā šodien iegūt īpašumā preces.

SIA Andre Motors domājot par klientu ērtībām, piedāvā veikt visas nepieciešamās procedūras līzinga līguma noslēgšanai savā birojā. Mūsu zinošie un atsaucīgie konsultanti informēs par šobrīd aktuālajiem līzinga piedāvājumiem, palīdzēs noformēt dokumentus, izskaidros tieši Jūsu gadījumam vispiemērotākos nosacījumus, lai Jūsu izvēlētās automašīnas iegāde būtu pēc iespējas vienkāršāka un aizņemtu mazāk laika.

Lai iegādātos automašīnu, Jūs varat izmantot:

  • finanšu līzingu (nomas pirkums): piemērots, ja vēlaties automašīnu lietot ilgstoši un līzinga termiņa beigās iegūt to savā īpašumā.

Līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto automašīnu un iznomā to Jums uz noteiktu periodu. Katru mēnesi līzinga kompānija izraksta Jums rēķinu par nomu un aizdevuma procentiem. Līzinga perioda beigās automašīnas vērtība ir 100% apmērā izmaksāta un Jūs iegūstat īpašuma tiesības.

Ieguvums: īpašuma tiesības līzinga termiņa beigās, neierobežots nobraukums līzinga periodā.

• operatīvo līzingu (nomu): piemērots, ja vēlaties automašīnu lietot ierobežotu laiku un termiņa beigās to nodot līzinga kompānijai, neuztraucoties par tās realizāciju.

Jūs vienojaties ar automašīnas pārdevēju par Jums vēlamo līzinga periodu un kopējo automašīnas nobraukumu līzinga periodā; pēc tā automašīnas pārdevējs nosaka automašīnas atlikušo vērtību līzinga perioda beigās. Līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto automašīnu un iznomā to Jums uz atrunāto termiņu ar atrunāto kopējo automašīnas nobraukumu, kas Jums ir jāievēro. Katru mēnesi līzinga kompānija izraksta Jums rēķinu par nomu. Līzinga perioda beigās Jūs nododat automašīnu līzinga kompānijai tādā stāvoklī, kas atbilst dabiskam nolietojumam un atrunātajam kopējam nobraukumam.

Ieguvums: zemāks ikmēneša maksājums, līzinga termiņa beigās nav jāraizējas par automašīnas realizāciju. Ja Jums ir vēlme turpināt lietot automašīnu, Jūs varat to izpirkt no līzinga kompānijas vai turpināt nomāt atbilstoši finanšu līzinga noteikumiem.

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas:

Ja kādā jautājumā nepieciešams padoms vai palīdzība, sazinieties ar līzinga konsultantu.

PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Ja vēlāties saņemt profesionālu konsultāciju par auto iegādes iespējām, izmantojot finanšu vai operatīvā līzinga, piesakies bezmaksas konsultācijai. 

Konsultācijas laikā Jūs ne tikai saņemsiet svarīgu, Jūs interesējošu informāciju, bet arī konkrētus piedāvājumus automašīnas iegādes finansējumam!

Mūsu pārdošanas un līzinga speciālists sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrākā laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku un vietu.

Darbvirsmas versija