PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)

Inspirëd by you all

 

Citroën 100 gadu garumā ir demokratizējis automašīnu, un tas vēl nebūt nav beidzies!

Kopš 1919. gada Citroën ir viens no dalībniekiem, kas piedalās automobiļu demokratizācijā plašas sabiedrības vajadzībām. Šodien zīmols ienāk elektriskās mobilitātes laikmetā un plāno tur atstāt savu zīmi.
Jūsu mobilitātes vajadzības mainās, un uzlabota mobilitāte jums kļūst arvien svarīgāka, tāpēc Citroën nācis klajā ar Vatiem! Gadsimtu vecais zīmols tagad piedāvā 100% elektrisko klāstu, kā arī uzlādējamus hibrīda modeļus, kuru izgatavošanā iedvesmojās no tā, kā JŪS ikdienā sadzīvojat ar automašīnu.

Kāds ir jūsu kā elektrības lietotāja profils?

 

Uzlādējamais Citroën hibrīds

     

Jūs vēlaties visu nedēļu braukt, lietojot 100% elektrību un nedēļas nogalēs izbraukt kaut kur tālāk pilnīgā mierā. Jūs varat viegli uzlādēt savu automašīnu mājās, birojā vai uz koplietošanas ceļa, ikdienā izbaudot 100% elektrisko režīmu. Viss, kas jums jāzina par uzlādējamu Citroën hibrīdu.

 

Jūs galvenokārt veicat īsus ikdienas braucienus, un maršrutā jums ir ērta piekļuve uzlādes risinājumam. Jūs vēlaties ietaupīt, dzīvojot ekoloģiski atbildīgu dzīvesveidu. Nāciet un atklājiet 100% elektroniskos Citroën piedāvājumus.

"KĀDU ATTĀLUMU ES VARU NOBRAUKT AR SAVU ELEKTROMOBILI?”

Ar vidēji 1 līdz 2 uzlādes reizēm nedēļā, jūs varat veikt visus ikdienas braucienus. Un, ja nepieciešams, ikdienas braucienos varat viegli atrast tuvākos uzlādes terminālus. Jaunajam C5 Aircross Hybrid apvidus auto WLTP standartā 100% elektriskā autonomijā darbības rādiuss ir 55 km. Automašīnām, kas ietilpst 100% elektriskā klāstā, diapazons svārstās no 150 līdz 200 km. Lai iegūtu sīkāku informāciju par konkrētas automašīnas autonomiju, izpētiet attiecīgo automašīnu aprakstus. Automašīnu datu lapas ir pieejamas arī lejupielādei.
Jums arī jāzina, ka faktiskā automašīnas autonomija ir atkarīga arī no vairākiem faktoriem:
• Pārvadājamā krava
• Jūsu braukšanas stils
• Nelīdzena braucamā daļa
• Apsildes, gaisa kondicionēšanas izmantošana

"KĀ UN KUR ES VARU UZLĀDĒT SAVU AUTOMAŠĪNU?"

Neatkarīgi no tā, vai esat mājās, birojā vai brīvā dabā, pastāv daudzi uzlādes risinājumi. Visizplatītākā ir uzlāde mājās: izmantojot mājas uzlādes risinājumu, dariet to naktī, lai atgūtu savu autonomiju. Arī birojā vai veicot ikdienas aktivitātes, ir arvien vieglāk atrast uzlādes risinājumus. Citroën saistītie pakalpojumi ir paredzēti, lai jums būtu vieglāk atrast un samaksāt.

"KĀ MAN PIE SEVIS MĀJĀS UZSTĀDĪT TERMINĀLI?"

Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat vienas ģimenes mājās vai daudzdzīvokļu namā, Citroën jūs atbalstīs un piedāvās sazināties ar partneri, kas veic uzstādīšanu. Lai būt vēl vienkāršāk un vieglāk, par jums parūpēsies no A līdz Z, un tas viss notiek pie jūsu tirdzniecības pārstāvja. Kad jūsu vajadzības ir noteiktas un tāme apstiprināta, uzstādītājs pats pasūtīs aprīkojumu. Jūsu padomdevējs paliek jūsu rīcībā visa procesa laikā un uzrauga instalācijas pareizu darbību. Pateicoties "tiesībām pieslēgt" Eiropas direktīvu, jūs varat pieprasīt uzlādes risinājuma uzstādīšanu savā stāvvietā daudzdzīvokļu mājā vai birojā tāpat kā privātmājā.

Darbvirsmas versija