Pievienots 15.05.2019Sekojot Ami One konceptauto prezentācijai februārī, Citroën prezentē jauno konceptauto 19_19, kas atspoguļo pilsētvides elektrisko mobilitāti un Citroën vīziju par ultra-komfortu un uzlaboto mobilitāti, kas ļauj aizbēgt no pilsētām. Abi elektriskie konceptauto nodrošina visas klientu, kas vēlas pārvietošanās brīvību, vajadzības pasaulē, kas "vienmēr pieprasa vairāk". Konceptauto 19_19 ir īsts zīmola vēstnesis, kas iziet ārpus tradicionālajām automašīnu ražošanas nozares robežām; tehnoloģijām bagāts aerodinamisks objekts ar unikālu un iespaidīgu caurspīdīgās kapsulas dizainu, kas ir pārņemts no aviācijas nozares. Jaunais konceptauto ilustrē ultra-komforta līmeni, kas kalpo nākotnes mobilitātei.

Dizains: automašīnas interjerā izmantotie materiāli un tā arhitektūra atgādina dzīvojamo istabu, kas katru pasažieri ieskauj patīkamā kokonā, bet sēdeklis nodrošina absolūtu komfortu.


Tehnoloģijas: pilnībā elektriskais konceptauto spēj nobraukt 800 km attālumu, sniedzot pasažieriem lidojumam ar maģisko paklāju līdzīgu pieredzi, ko nodrošina jaunākās paaudzes piekare ar Progressive Hydraulic Cushions® un viedo aktīvo kontroli, kā arī autonomās braukšanas tehnoloģijas un proaktīvais asistents, kas komunicē ar pasažieriem, radot unikālu pieredzi braukšanā ar automašīnu.

“19_19 konceptauto ir mūsu tehnoloģiju un inovāciju redzējums automašīnu ražošanas nozares nākotnē. Šis modelis atspoguļo Citroën pēdējo 100 gadu pamatvērtības. Mēs esam zīmols, kas uzklausa savus klientus un sistemātiski koncentrējas uz cilvēkam svarīgiem aspektiem, ko apliecina zīmola sauklis "Jūsu iedvesmots" (Inspired by You). Dizains, radošums, komforts un inovācijas joprojām ir Citroën pamatvērtības, ko pierāda konceptauto 19_19,” stāsta Citroën izpilddirektore Linda Džeksone (Linda Jackson).

Atzīmējot 100 pārvietošanās brīvības, drosmes un radošuma gadus, Citroën prezentē iespaidīgu objektu, ko var dēvēt par autonozares NLO. 19_19 konceptauto ir Citroën manifests, kas maina spēles noteikumus un ataino mobilitātes neparasto, uz nākotni vērsto un brīvo no ierobežojumiem vīziju. Nozarei neraksturīgie konceptauto izmēri nāk no aviācijas un interjera dizaina nozarēm, kā rezultātā 19_19 ir uzreiz atpazīstams pateicoties tā tīrajām un plūstošajām līnijām, kā arī tehniskajām detaļām, kas sniedz plašas interpretācijas iespējas.

Jaunā konceptauto interjers paceļ komfortu jaunā līmenī, ļaujot 19_19 modelim sasniegt Citroën programmas Advanced Comfort® augstāko punktu. Ērtu un patīkamu braucienu nodrošina piekares sistēma Progressive Hydraulic Cushions®, kas ir apvienota ar viedās vadības sistēmu, bet jaunākās paaudzes sēdekļi ir aizgūti no mēbeļu dizaina pasaules, nodrošinot unikālu komforta līmeni katram pasažierim. Konceptauto 19_19 ir inovācijām bagāts nākotnes auto ar autonomās braukšanas tehnoloģijām, kas ļauj autovadītājiem pilnībā uzticēt braukšanu pašai automašīnai. Spēcīgais mākslīgais intelekts automašīnā īsteno personīgā asistenta funkciju, kas ir iebūvēta automašīnas vadības panelī. Šī funkcija spēj nodrošināt autonomu automašīnas vadību, komunicēt ar pasažieriem, izmantojot asistēšanas sistēmu, kas spēj proaktīvi paredzēt katra pasažiera vēlmes un vajadzības.19_19 konceptauto samazina dabas piesārņojumu, nodrošina paaugstinātu komfortu ar trokšņu un vibrāciju izolāciju, kā arī pierāda to, ka elektriskie auto ir gatavi gariem ceļojumiem, ko apliecina konceptauto spēja veikt 800 kilometrus ar vienu uzlādi ar 100% elektrisko piedziņu. Šī automašīna ir radīta patīkamai braukšanai, ko nodrošina indukcijas uzlādes funkcija gan stāvot uz vietas, gan braucot, ja to ļauj infrastruktūra. 19_19 garos braucienos nodrošina ultra-komforta līmeni, ļaujot pasažieriem atgūt spēkus un atpūsties brauciena laikā. Konceptauto atspoguļo modernu pieeju dizainam un tehnoloģijām, radot jaunu braukšanas pieredzi. Automašīnas pasažieri izbauda garīgo mieru, ko papildina maksimālā iespējamā braukšanas bauda, nodrošinot mierīgu, reklasējošu un labsajūtu uzlabojošu pieredzi. 19_19 modelis ir Citroën vīzija par nākotnes auto nozari, ko iedvesmo brīva un relaksējoša mobilitāte.

19_19 konceptauto tiks atklāts pasaulei 2019. gada 16. maijā izstādē VivaTech, kas notiks Parīzē.

Darbvirsmas versija