PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)


Jaunais Citroën C5 X un C5 X Hybrid | Aicinājums ceļot

Atklājiet Citroën C5 X hečbeku, kas pieejams no elektrotīkla uzlādējamā hibrīda un benzīna versijā: drosmīgs, ērts un aprīkots ar tehnoloģijām, kas atvieglo dzīvi. 

JAUNAIS CITROËN C5 X HYBRID

 


DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS

MIERĪGA VADĪŠANAS PIEREDZE
Jaunais Citroën C5 X Hybrid ir piemērots lielākajai daļai ikdienas braucienu. Elektriskā režīmā tas piedāvā: . 180 ZS jaudu ar iekšdedzes dzinēju un 81,2 kW (110 ZS) ar elektrodzinēju ar kopējo jaudu 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm; . 4 braukšanas režīmus (elektrisks, hibrīda, komforta un sporta); . autonomiju līdz 55 km, klusu braukšanu ar 0 g/km CO2 izmešu, braucot ar ātrumu līdz 135 km/h.

 

UN IESTĀJAS PILNĪGS MIERS.

Jaunais C5 X ir unikāls hečbeka elegances, universāla dinamikas un SUV paaugstinātās vadītāja pozīcijas kombinācija. Tas piedāvā īstu sirdsmieru un, pateicoties Citroën Advanced Comfort® programmai, salons atgādina atpūtas zonu. Jaunais Citroën C5 X piedāvā jaunākās tehnoloģijas daļēji autonomai braukšanai un jaunu komunikācijas saskarni 12" HD skārienekrānā ar balss atpazīšanas funkciju. Jaunais Citroën C5 X ir pieejams uzlādējama hibrīda un benzīna dzinēja versijā. Izvēle ir Jūsu!

 

PLŪSTOŠAS UN AERODINAMISKAS LĪNIJAS

ELEGANCE UN DINAMIKA

Jaunais Citroën C5 X izceļas diezgan tradicionālajā segmentā. Tā bagāžas nodalījuma aizvirtnis nodrošina plašu atvēršanos un zemu iekraušanas slieksni. Tā garais dzinēja pārsegs, augstā viduslīnija un aizmugurējo riteņu arkas padara to atšķirīgu un uzlabo aerodinamiku. Garā jumta līnija beidzas ar peldošu un aerodinamisku augšējo spoileri. Otrs spoileris ir spīdīgi melns un nodrošina piespiedējspēku un bremzēšanas stabilitāti.

 

AUGSTĀKA VADĪŠANAS POZĪCIJA
LABĀKA KONTROLE PĀR CEĻU

Jaunā Citroën C5 X braukšanas pozīcija ir paaugstināta, pateicoties augstākam klīrensam salīdzinājumā ar tradicionālo hečbeku un liela diametra riteņiem (720 mm). Tas nodrošina augstāku braukšanas pozīciju, lielāku drošību un redzamību.

GAISMU PARAKSTS
MODERNS UN TEHNOLOĢISKS

Jaunajam Citroën C5 X ir Citroën jaunais V formas gaismas paraksts priekšā un aizmugurē, kas tikko prezentēts jaunajā C4 modelī. Izceļoties no pūļa un uzreiz atpazīstams kā Citroën, tas ir pamanāms gan dienā, gan naktī, akcentējot jaunā Citroën C5 X lieliskās līnijas. Šis augsto tehnoloģiju LED priekšējo lukturu gaismas paraksts ir pieejams visās versijās.

 

6 VIRSBŪVES KRĀSAS
5 DIVU TOŅU MELNĀ JUMTA VARIĀCIJAS

Jaunais Citroën 5 X piedāvā izvēli starp 6 metāliskām vai perlamutra virsbūves krāsām:

 • Amazonite Grey;
 • Pearl White;
 • Magnetic Grey;
 • Platinum Grey;
 • Steel Grey;
 • Perla Nera Black.

Katru no minētajām krāsām var saskaņot ar Perla Nera Black jumtu, lai vēl vairāk izceltu automašīnas eleganci.

SALONA APDARES VERSIJAS
SALONS, KAS ATSPOGUĻO JŪSU PERSONĪBU

Uzticoties Citroën klāsta personalizācijas filozofijai, jaunais C5 X piedāvā oriģinālu un izsmalcinātu gaisotni salonā, ļaujot atspoguļot Jūsu personību. Papildus standarta apdares versijai, kas veidota pelēkos toņos, Jums ir pieejamas 5 salona apdares versijas:

 • Urban Grey;
 • Metropolitan Grey;
 • Metropolitan Blue;
 • Hype Black;
 • Hype Adamantium.

 

MĪKSTI UN SILTI MATERIĀLI

Salons rada miera un plašuma iespaidu, pievēršot uzmanību detaļām, materiāliem un krāsām:

 • augstas kvalitātes audumi un āda – iedvesmu raduši no ceļojumu pasaules;
 • 3 interjera dekoru variācijas, ieskaitot teksturētu koka izskatu ar ševrona rakstu;
 • mīksti materiāli vadītāja un pasažiera saskares zonās: roku balstos, vidus konsolē, panelī u.t.t.

 

AVANGARDISKA VIRSBŪVE

Jaunā Citroën C5 X interjers izstaro patiesu siltuma, miera un plašuma sajūtu. Ievērojamie apjomi, viesmīlības sajūta, neatkārtojamā detaļu izjūta un nepieredzēts praktiskums, aicina Jūs doties ceļojumā.

 


ABSOLŪTS MIERS

TEHNOLOĢIJAS DROŠĪBAS UN KOMFORTA VEICINĀŠANAI

Jaunais Citroën C5 X ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai padarītu katru braucienu ērtu, mierīgu un pārliecinošu.

 

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

MY CITROËN ASSIST

Ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojums, as negadījuma vai kādā citā situācijā, kad nepieciešama steidzama iejaukšanās, sistēma ļauj pieprasīt atbilstošu palīdzību.

MY CITROËN DRIVE PLUS

Navigācijas sistēma sniedz informāciju par satiksmi reāllaikā, degvielas uzpildes staciju un autostāvvietu atrašanās vietām Jūsu maršrutā u.tml.

MY CITROËN PLAY PLUS

Saderīgs ar Android Auto un Apple CarPlay™ tas ļauj savienot Jūsu viedtālruni un dublēt tā ekrānu ar automašīnas ekrānu.

 


CITROËN ADVANCED COMFORT®

AKTĪVĀ PIEKARE
PASAULES PIRMIZRĀDE

Citroën ekskluzīvā piekare, kuras mērķis ir atjaunot ikonisko Citroën automašīnu lidojošā paklāja efektu, lai pārvarētu šķēršļus, bedres, ātruma izciļņus un citus ceļa nelīdzenumus. Citroën Advanced Comfort® piekare, protams, ka ir pieejama arī jaunajā Citroën C5 X.
Ar C5 X uzlādējamā hibrīda versiju komforts tiek uzlabots vēl vairāk, jo kā pasaulē pirmā piedāvā Citroën Advanced Comfort® aktīvo piekari, kurā apvienoti progresīvie hidrauliskie spilveni® ar aktīvās piekares vadību. Automašīna pielāgo katra riteņa piekari, lai tā būtu mīkstāka vai stingrāka atkarībā no braukšanas apstākļiem. Sensori, kas analizē ceļu un tā nelīdzenumus, pārraida informāciju uz datoru, kas nepārtraukti nosaka pareizo konfigurāciju, lai nodrošinātu maksimālu komfortu visiem braucējiem. Papildus ESP sensoru kontrolētajai piekarei ir vertikālās pozīcijas un riteņu ātruma sensori, lai analizētu automašīnas virsbūves kustības un braukšanas ritmu. Piekares vadāmība nodrošina gan nevainojamu komfortu, lidojot pāri ceļam taisnēs, gan precīzu vadāmību līkumos.

 

ATPŪTAS ZONA
AICINĀJUMS UZ LABSAJŪTU

Jaunā Citroën C5 X interjers ir veidots ar domām par atpūtu. Tas izstaro tehnoloģijas un plašumu, pateicoties tā plašajiem apjomiem un stingrajām līnijām. Izsmalcinātās virsmas un vērība pret vissīkākajām detaļām rada labsajūtu. Daudzās detaļas, kas šķiet peldošas, pateicoties netiešajam apgaismojumam, rada vieglumu un eleganci.

 

ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI
AICINĀJUMS UZ MIERU

Advanced Comfort® sēdekļi jaunajā Citroën C5 X ir sēdvietas komforta etalons, kas liks Jums justies kā savas mājas viesistabā. Tie izskatās lieliski, bet to uzbūve nodrošina visa ķermeņa atbalstu. Augsta blīvuma polistirola putas nodrošina komfortu, samazinot vibrācijas, un ļaus Jums izvairīties no krampju sajūtām pēc vairāku stundu braukšanas.

SALONA TELPA
AICINĀJUMS CEĻOT

Ietilpība bija viena no galvenajām Citroën rūpēm, izstrādājot C5 X. Priekšpusē ērtie sēdekļi un nepārblīvēts informācijas panelis nodrošina plašu un atvērtu telpu. Katram pasažierim ir atvēlēta liela telpa kājām, lai viņš varētu atpūsties un relaksēties, ērts sēdekļa platums un dāsna telpa virs galvas. Tās ir īsts aicinājums ceļot absolūtā komfortā.a

 

STIKLA JUMTS

Plašuma sajūtu pastiprina ievērojamais gaismas daudzums, pateicoties 360° stikla virsmām ap automašīnu, kā arī lielajam stikla jumtam, kas ļauj ieplūst salonā vēl vairāk gaismai.

LAMINĒTI LOGI AKUSTIKAI
ĪPAŠS KOMFORTS

Par akustiku jaunajā Citroën C5 X ir īpaši padomāts, lai pilnveidotu salona mieru un pārvērstu braucienus īstos relaksācijas mirkļos. Laminētie priekšējie un aizmugurējie logi nodrošina izcilu ārējo trokšņu izolāciju.

IESPAIDĪGS BAGĀŽAS NODALĪJUMS
VISAS UNIVERSĀĻA PRIEKŠROCĪBAS

Jaunajam Citroën C5 X ir patiesi iespaidīgs bagāžas nodalījums, kas veidots kā universālim - ar platu un kvadrātveida atvērumu, zemu iekraušanas slieksni un taisniem sāniem. Tiek nodrošināta arī līdzena grīda, kad aizmugurējais sēdeklis ir nolocīts.

 

PAPLAŠINĀTS DISPLEJS ACU AUGSTUMĀ
JAUNĀS PAAUDZES DISPLEJS ACU AUGSTUMĀ

Paplašinātais displejs acu augstumā projicē visu svarīgāko braukšanas informāciju uz vējstikla tieši vadītāja redzamības laukā. Projekcija ir krāsaina un liela izmēra. Šis jauninājums, ko vadītājs var konfigurēt un modificēt, izmantojot komandpogas uz stūres, uzlabo braukšanas drošību, kā arī sniedz mieru, jo vairs nav jānovērš acis no ceļa, lai pārskatītu informāciju saistībā ar ātrumu un autovadītāja atbalsta sistēmu darbību, navigāciju vai multivides un tālruņa saturu.

AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS
PALĪGSISTĒMA UZ MAĢISTRĀLĒM

Šī funkcija ir īpaši piemērota ceļiem ar 2 joslām un automaģistrālēm, tādējādi ļaujot vadītājam daļēji deleģēt braukšanu. Vienkārši izvēlieties mērķa ātrumu 30 km/h vai vairāk, un sistēma pēc tam ierakstīs C5 X pozīciju joslā, kas nozīmē, ka Jums kā vadītājam vairs nebūs jāpārvalda ātrums vai trajektorija. Lai palīgsistēma uz maģistrālēm paliktu aktīva, vadītājam jātur rokas uz stūres. Un, protams, vadītājs var atsākt braukšanu jebkurā laikā.

 

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ

Manevrējot atpakaļgaitā, šī sistēma konstatē tuvumā esošus apdraudējumus – gājēju, motociklu, velosipēdu vai citu transportlīdzekli. Šis brīdinājums ir ļoti noderīgs, jo īpaši pilsētās, un ir būtisks ieguvums drošībai.

TĀLSATIKSMES "AKLO" ZONU NOTEIKŠANA

Šī sistēma būs īpaši noderīga uz ātrgaitas ceļiem un automaģistrālēm. Oranža diode sānu spoguļos norāda, ka automašīnas "aklajā" zonā līdz 70 m aiz C5 X atrodas cits transportlīdzeklis.

TOP 360° VISION SISTĒMA

Šī palīdzība, kas ir pieejama manevru laikā pie neliela ātruma, tiek aktivizēta automātiski, ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu vai arī manuāli. Sistēma automašīnas ekrānā pateicoties 4 augstas izšķirtspējas kamerām parāda 360° skatu no augšas uz automašīnu un tās apkārtni.

BRĪVROKU PIEKĻUVE UN IEDARBINĀŠANA

Šī sistēma automātiski aizslēdz un atslēdz C5 X durvis, kad vadītājs tuvojas automašīnai vai attālinās no tās. Tāpat Jūs varat iedarbināt automašīnu, atslēgai atrodoties Jūsu kabatā.

 

BRĪDINĀJUMS VADĪTĀJA UZMANĪBAI

Sistēma novērtē vadītāja modrību, identificējot trajektorijas novirzes attiecībā pret ceļa marķējumu. Šī sistēma īpaši piemērota ceļiem ar ātrumu virs 65 km/h.

JOSLU ŠĶĒRSOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Šī sistēma izmanto kameru, kas atpazīst pārtrauktas un nepārtrauktas līnijas. Ja automašīna pietuvojas līnijai, neieslēdzot virzienrādītāju, stūre veic trajektorijas korekcijas, lai automašīnu atgrieztu sākotnējā braukšanas joslā.

AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Šī funkcija pārslēdz tālās un tuvās gaismas atkarībā no satiksmes apstākļiem. Diennakts tumšajā laikā, tiklīdz tiek konstatēta priekšā, pretim vai garāmbraucoša automašīna, sistēma pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām.

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA AR IETEIKUMIEM

Sistēma atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un informē vadītāju. Šo ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles / ātruma ierobežotāja vērtību. Sistēma darbojas jebkurā braukšanas ātrumā un tā arī uztver zīmes zonas beigas. Tiek atpazīta arī STOP zīme un zīmes, kas informē par vienvirziena ielu un apdzīšanas aizliegumu.

 


DZINĒJI

UZLĀDĒJAMA HIBRĪDA VAI BENZĪNA DZINĒJS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Piemērots visiem lietojumiem, C5 X Hybrid apvieno visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības ikdienas braucieniem, pateicoties tā 81,2 kW elektrodzinējam, un papildu autonomijai, ko nodrošina PureTech 180 ZS Stop&Start Euro 6.3 standartam atbilstošs iekšdedzes dzinējs. Šīs tehnoloģijas rezultātā CO2 emisijas ir sākot no 29 g/km (WLTP ciklā). Elektrificētā ë-EAT8 automātiskā pārnesumkārba nodrošina braukšanas prieku un vadāmību ar tūlītēju 360 Nm griezes momenta pieejamību.

BENZĪNS

Jaunais Citroën C5 X ir aprīkots ar augstas veiktspējas, efektīviem benzīna dzinējiem, kas apstiprināti atbilstoši Euro 6.3 standartam. Izvēlieties PureTech 130 ZS ar Stop&Start funkciju vai PureTech 180 ZS ar Stop&Start funkciju. Lai nodrošinātu vēl vienkāršāku lietošanu un sirdsmieru pie stūres, C5 X ir aprīkots ar EAT8 automātisko pārnesumkārbu.


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija