PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)


JAUNAIS CITROËN C5 X HYBRID

IKDIENĀ ELEKTRISKS VAI BENZĪNS PĒC NEPIECIEŠAMĪBAS

Papildus benzīna versijai C5 X ir pieejams arī uzlādējama hibrīda versijā, kas ir piemērots visiem lietojumiem, ikdienas dzīvei un negaidītiem ceļojumiem, bez ierobežojumiem un pilnīgā brīvībā. Jaunais Citroën C5 X Hybrid piedāvā tehnoloģiski pārdomātu un modernu elektrisko mobilitāti, kalpo komforta un daudzpusības lietošanai: mobilitāte e-komforta klasē.

 

ELEKTRISKĀS BRAUKŠANAS AUTONOMIJA LĪDZ 63 KM

Jaunais Citroën C5 X Hybrid ir piemērots lielākajai daļai ikdienas braucienu. Tā elektriskais režīms piedāvā:

 • autonomiju līdz 63 km (atkarībā no automašīnai uzstādītā aprīkojuma un reālajiem lietošanas apstākļiem);
 • klusu braukšanu līdz ātrumam 135 km/h;
 • videi draudzīgu braukšanu ar 0 g/km CO2 izmešu. Jaunajam Citroën C5 X Hybrid akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

100% EFEKTĪVS

Braukšana ar hibrīdu ir gan dinamiska, gan relaksējoša un vienmērīga:

 • 180 ZS jauda ar iekšdedzes dzinēju un 81,2 kW (110 ZS) ar elektrodzinēju ar kopējo jaudu 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm;
 • 4 braukšanas režīmi: (elektrisks, hibrīda, komforta un sporta);
 • patēriņš no 1,3 l/100 km un CO2 emisijām no 29 g/km (WLTP ciklā);
 • optimizēts patēriņš līdz ar ikdienas uzlādi;
 • bremzēšanas režīms, kas atjauno enerģiju, automašīnai bremzējot vai samazinot ātrumu.

ĀTRA UN PRAKTISKA IKDIENAS UZLĀDE

Ir daudz risinājumu Jūsu jaunā Citroën C5 X Hybrid uzlādēšanai:

 • WallBox papildaprīkojumā pieejamu 3. tipa kabeli uzlāde no 0% līdz 100% tiks veikta 3 h 25 min, vai 1 h 40 min ar papildu 7,4 kW iebūvēto lādētāju;
 • ar pastiprinātā Green'up® tipa kontaktligzdu akumulatoru var uzlādēt 3 h 55 min ar papildaprīkojumā pieejamo 2. tipa kabeli;
 • no standarta kontaktligzdas akumulators tiks uzlādēts līdz 100% 7 h 5 min vai vienas nakts laikā, izmantojot standarta 2. tipa kabeli.

Uzlādes stacijas ar 100 kW jaudu nav saderīgas ar jauno Citroën C5 X Hybrid.

 


UZLĀDĒJAMĀ

HIBRĪDA Ë-KOMFORTS

BRAUKŠANAS PRIEKS

Bez trokšņa, bez vibrācijas, pārdomāti izstrādāta skaņas izolācija salonam no ārpasaules dunas, tas panākts pateicoties laminētajiem priekšējiem un aizmugurējiem logiem. Jaunā Citroën C5 Hybrid braukšanas pieredze nodrošinās optimālu komfortu un klusumu. Abi dzinēji apvieno spēkus, lai nodrošinātu vienmērīgu automašīnas kustību. Ātrā un efektīvā ë-EAT8 elektriskā automātiskā pārnesumkārba uzlabo braukšanas prieku ar uzreiz pieejamo griezes momentu.

4 BRAUKŠANAS REŽĪMI

Centrālajā konsolē novietotais selektors ļauj izvēlēties braukšanas režīmu: elektrisko, hibrīda, komforta vai sporta. Citroën Advanced Comfort® aktīvās piekares vadība nepārtraukti pielāgojas katram braukšanas režīmam.

 • Electric – elektriskā režīma autonomija ir līdz 55 km, kas ir pietiekama ikdienas braucieniem vairumam lietotāju. Turklāt šis attālums ir veicams nepatērējot degvielu.
 • Hybrid – hibrīda režīmā, lai nodrošinātu optimālu efektivitāti, automašīna automātiski pārvalda elektrodzinēju un iekšdedzes dzinēju.
 • Comfort – komforta režīmā, kā pamatā ir hibrīda režīms, tiek piedāvāta papildu elastība, pateicoties Citroën Advanced Comfort® aktīvajai piekarei.
 • Sport – izmantojot sporta režīmu, C5 X Hybrid piedāvā dinamiku un teicamu veiktspēju, pateicoties elektrodzinējam, kas palielina benzīna dzinēja jaudu līdz 225 ZS.

Tāpēc Citroën Advanced Comfort® aktīvā piekare ir stingrāka, lai nodrošinātu labāku noturību uz ceļa.

 

GALVENIE FAKTORI, KAS IETEKMĒ JŪSU AUTOMAŠĪNAS AUTONOMIJU

ĀTRUMS

Pie 130 km/h jaunā Citroën C5 X Hybrid autonomija ir uz pusi mazāka salīdzinājumā ar WLTP apstiprināto autonomiju.

TEMPERATŪRA

Klimata apstākļi un to ietekme (salona sildīšana vai dzesēšana) iespaido automašīnas autonomiju.

VADĪŠANAS STILS

Vienmērīga braukšana optimizē Jūsu jaunā Citroën C5 Hybrid akumulatora darbības laiku.

PĀRVADĀJAMĀ KRAVA

Krava uz jumta vai smaga krava bagāžas nodalījumā ietekmē Jūsu automašīnas degvielas patēriņu.

 

SIMULĒJIET SAVA JAUNĀ CITROËN C5 X HIBRĪDA AUTONOMIJU

VIENKĀRŠA UZLĀDE

Jauno Citroën C5 X Hybrid raksturo vienkārša uzlāde: . uzlādes kabeļi tiek glabāti tiem paredzētā vietā bagāžas nodalījumā zem grīdas; . uzlādes lūka atrodas automašīnas aizmugurē kreisajā pusē un tajā ir integrēts LED indikators, lai vizuāli sekotu uzlādes procesam. Tam varat sekot līdzi arī lietotnē MyCitroën; . kad automašīna pārvietojas elektriskajā režīmā, zem salona spoguļa iedegas zils indikators, kas ir labi redzams no ārpuses, lai to varētu pamanīt satiksmē, īpaši pilsētu centros ar ierobežotu piekļuvi; . uzlādi varat gan plānot, gan atlikt, piemēram, lai varētu izmantot izdevīgus elektroenerģijas tarifus. Šo plānošanu varat veikt no automašīnas skārienekrāna vai lietotnē MyCitroën.

UZLĀDES RISINĀJUMI

Ir pieejami vairāki risinājumi jaunā Citroën C5 X Hybrid uzlādei ārā vai mājās, atkarībā no Jūsu vajadzībām. . WallBox ar papildaprīkojumā pieejamo 3. tipa kabeli uzlāde no 0% līdz 100% tiks veikta 3 h 25 min (16A) vai 1 h 40 min (32A) ar papildu 7,4 kW iebūvēto lādētāju. WallBox ir pieejams uz koplietošanas ceļiem, noteiktās autostāvvietās, kā arī varat to uzstādīt Jūsu mājās. . Pastiprināta Green’Up® tipa kontaktligzda (14A) akumulatoru var uzlādēt 3 h 55 min ar papildaprīkojumā pieejamo 2. tipa kabeli. . Standarta mājsaimniecības kontaktligzda (8A) akumulatoru līdz 100% spēs uzlādēt 7 h 5 min, izmantojot standarta 2. tipa kabeli. Citroën ir izvēlējies divus partnerus, kas palīdzēs Jums uzstādīt uzlādes risinājumu: ZEborne un Zeplug. Jūs iegūsiet kvalitatīvu instalāciju par labāko cenu un atbilstību valsts subsīdiju atbilstības kritērijiem.

 


INTUITĪVA SASKARNE

C5 X HYBRID ĪPAŠIE EKRĀNI

Citroën C5 X uzlādējamā hibrīda versijai ir vairākas intuitīvas saskarnes, kas īpaši paredzētas elektriskajai versijai. . Digitālais displejs parāda atlikušo akumulatora darbības laiku, nodrošina piekļuvi jaudas indikatoram un enerģijas plūsmai. . Skārienekrānā tiek parādīta statistika, atliktā akumulatora uzlādes iestatījumi, siltuma komforta iestatījumi un e-Save funkcijas iestatījumi, kas ļauj saglabāt pietiekami daudz akumulatora jaudas, lai nobrauktu iepriekš noteiktu attālumu 100% elektriskā režīmā. C5 X Hybrid uzlādes laikā, ekrānā tiek parādīta informācija par uzlādi: atlikušais uzlādes laiks, jau pieejamā autonomija un akumulatora uzlādes līmenis.

 

JAUNAIS CITROËN C5 X


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija