PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)

Jaunie Citroën C4 X un ë-C4 X Electric | Eleganta un unikāla koncepcija

Atklājiet jauno Citroën ë-C4 X Electric un C4 X! Visiem dzinēja veidiem ir identiski komforta, dizaina un interjera praktiskuma raksturlielumi.

Pieejams 2023. gada pirmajā pusē.

 


UNIKĀLS UN ELEGANTS KONCEPTS

ELEKTRISKS

 • Autonomija līdz 360 km (WLTP ciklā).
 • Dzinējs nodrošina 100 kW jaudu, kas atbilst 136 ZS.
 • 3 braukšanas režīmi (Eco, Normal un Sport), lai sniegtu braukšanas prieku, neradot CO2 emisijas.

"FASTBACK" TIPA VIRSBŪVE

 • Jaunajos Citroën ë-C4 X Electric un C4 X ir likts uzsvars uz plašumu un relaksējošu kopējo pieredzi, t.sk. nodrošinot īpaši plašu vietu 2. rindas pasažieru kājām un 510 l ietilpīgu bagāžas nodalījumu.
 • Tie izceļas ar komfortu, ko nodrošina ekskluzīvā Citroën Advanced Comfort® programma, tostarp Advanced Comfort® sēdekļi un Citroën Advanced Comfort® piekare.

 

ATŠĶIRĪGS STILS

Jaunā Citroën ë-C4 X Electric un C4 X stils uzdrošinās izaicināt tradicionālos kompaktās virsbūves dizaina kodus, lai piedāvātu Jums automašīnu, kas ir gan novatoriska, gan atšķirīga: dizaina krustceles starp eleganto "fastback" virsbūves siluetu un moderno SUV izskatu, kā arī mūžīgo izsmalcinātību un plašumu, kas atrodams šajā četrdurvju automašīnā.

Ë-C4 X ELECTRIC RAKSTURLIELUMI

Pilnībā elektrisks sirdsmiers

Tā dizains, komforts un praktiskums ir identiski visām pieejamajām dzinēja versijām. Pilsētā ë-C4 X Electric nodrošina piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām, vienlaikus garantējot braukšanas prieku bez trokšņa vai CO2 emisijām.

ELEKTRISKĀS BRAUKŠANAS AUTONOMIJA LĪDZ 360 KM

Pateicoties tās gludajai un aerodinamiskajai formai un efektīvajam nulles izmešu elektrodzinējam, ë-C4 X Electric piedāvā autonomiju līdz pat 360 km(WLTP ciklā). Tas arī ļauj autovadītājiem piekļūt zemas emisijas satiksmes zonām, ko ievieš arvien vairāk pilsētu, aizliedzot iekšdedzes dzinēju pārvietošanos šajās zonās.

VIEGLA UN OPTIMIZĒTA UZLĀDE

ë-C4 X Electric uzlāde ir vienkārša, un to var veikt gan publiskās uzlādes stacijās, gan mājās vai darba vietā. Katram veidam ir optimizēts uzlādes laiks:

 • publiskā uzlādes stacijā ar 100 kW līdzstrāvas ātro lādētāju (4. kabeļa tips) akumulators tiek ātri uzlādēts ar ātrumu aptuveni 10 km/min, 80% uzlādes tiek pabeigta 30 minūtēs;
 • izmantojot 7,4 kW / 32 A WallBox (3. kabeļa tips), uzlāde ilgst 7,5 h pie vienfāzes barošanas avota vai tikai 5 h pie trīsfāžu barošanas avota un papildu 11 kW iebūvēto lādētāju;
 • mājās un neregulārām vajadzībām akumulatoru var uzlādēt arī no sadzīves kontaktligzdas (2. kabeļa tips).

PILNĪGI ELEKTRISKS SIRDSMIERS

Esot ceļā izbaudiet atgāzu neesamību, kā arī griezes momentu, kas ir uzreiz pieejams enerģiskai un patīkamai braukšanai bez jebkādām vibrācijām, grūdieniem vai pārnesumu pārslēgšanas. Izmantojiet arī elektroniskos pakalpojumus, kurus var ieplānot attālināti, lai nodrošinātu lielāku sirdsmieru, samazinātu uzturēšanas un kopējās lietošanas izmaksas.

Ë-C4 X ELECTRIC UZLĀDE

VIEGLI UZLĀDĒT

Ë-C4 X Electric ir izstrādāts, lai atvieglotu Jūsu dzīvi, tāpat kā visas ikdienā izmantotās tehnoloģijas. Izmantojot skārienekrānu vai MyCitroën lietotni, uzlādi var ieplānot vai atlikt, lai izmantotu, piemēram, izdevīgākus elektrības tarifus. Uzlādes lūkā ir krāsu indikators, lai būtu vieglāk sekot uzlādes procesam, un tam var piekļūt arī attālināti MyCitroën lietotnē. Lādētāja pievienošana ir arī ļoti vienkārša, pateicoties ergonomiskajam uzlādes ligzdai. Kabeļus var ievietot glabāšanai zem bagāžas nodalījuma grīdas.

4 UZLĀDES VEIDI

SADZĪVES KONTAKTLIGZDA: Mājās (neregulārām vajadzībām) akumulators tiek uzlādēts līdz 100% 24 h laikā.

GREEN'UP® KONTAKTLIGZDA: 14 A Green'Up® tipa ligzdā akumulators tiek uzlādēts 15 h laikā.

WALL BOX: Wall Box var uzstādīt Jūsu mājās un šajā gadījumā uzlāde (0% līdz 100%) aizņem 7,5 h pie vienfāzes barošanas avota vai tikai 5 h pie trīsfāžu barošanas avota un ar papildu 11 kW lādētāju.

ĪPAŠI ĀTRAS UZLĀDES TERMINĀLIS: Publiskā uzlādes stacijā 80% akumulatora uzlādējas vien 30 minūtēs, proti, ar ātrumu 10 km/min.

INTUITĪVA MIJIEDARBĪBA SIRDSMIERAM

Citroën ir vienkāršojis mijiedarbību, kas nepieciešama, lai padarītu to ikdienā tikpat vienkārši izmantojamu, izdevīgu un dabisku kā jebkurās mājās izmantotās tehnoloģijas.

Īpašais displejs mērinstrumentu panelī parāda atlikušo akumulatora darbības laiku un nodrošina piekļuvi jaudas indikatoram, enerģijas plūsmai un siltuma komforta iestatījumiem. Informācijas paneļa centrā skārienekrāna tiek parādīta statistika, enerģijas plūsma un atliktā akumulatora uzlādes iestatījumi. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, automašīnas uzlādes laikā, ekrānā tiek parādīta informācija par uzlādi: atlikušo uzlādes laiku, jau pieejamo autonomiju un akumulatora uzlādes līmeni.

GALVENIE FAKTORI, KAS IETEKMĒ JŪSU AUTOMAŠĪNAS AUTONOMIJU

ĀTRUMS

Pie 130 km/h ë-C4 X Electric braukšanas autonomija ir uz pusi mazāka, salīdzinot ar WLTP apstiprināto autonomiju.

TEMPERATŪRA

Klimata apstākļi un to ietekme (salona apsilde vai dzesēšana) ietekmē automašīnas braukšanas autonomiju.

BRAUKŠANAS STILS

Vienmērīga braukšana optimizē Jūsu ë-C4 X Electric akumulatora darbības laiku.

PĀRVADĀJAMĀ KRAVA

Uz jumta uzstādīti aksesuāri vai lielas kravas svars ietekmē Jūsu automašīnas degvielas patēriņu.

DINAMISKAS JUMTA LĪNIJAS

Jaunais Citroën ë-C4 X Electric un C4 X ar 4,6 m garumu lieliski iekļaujas Citroën modeļu klāstā starp C5 X (4,80 m) un C4 hečbeku (4,36 m). To riteņu bāze 2,67 m ir identiska pēdējai.

Skatoties no sāniem, automašīnas dinamiskā jumta līnija graciozi plūst no vējstikla augšdaļas uz bagāžas nodalījuma aizvirtņa augšējo paneli, lai piešķirtu ātrgaitas automašīnas siluetu.

Aerodinamika ir optimizēta, pateicoties ātrai un tīrai virsbūves jumta līnijai, kā rezultātā pretestības koeficients ir CX 0,29.

PRIEKŠPUSE UN IZTEIKSMĪGAIS CITROËN PARAKSTS

Augstais un horizontālais dzinēja pārsegs ir izcelts ar ieliektiem iespiedumiem, un hromētie ševroni stiepjas visā automašīnas virsbūves platumā. Tos pagarina dubultā augstuma priekšējie lukturi, izmantojot Citroën LED Vision apgaismojuma tehnoloģiju. Papildus maksimālas redzamības nodrošināšanai tie pastiprina automašīnas augsto tehnoloģiju DNS.

JAUNI LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Jaunie atšķirīgie LED aizmugurējie lukturi atbalso priekšējo lukturu parakstu. Tie ietver sevī bagāžas nodalījuma līnijas un beidzas kā bultas forma pie aizmugurējām durvīm, kas vēl vairāk izceļ virsbūves silueta dinamiku.

 

PATIESS KOMFORTS

Jaunajā Citroën e-C4 X Electric un C4 X salonā vadītājs un pasažieri izbaudīs nepārspējamu miera, komforta un plašuma sajūtu, pateicoties Citroën Advanced Comfort® pieredzei.

PIEKARE AR PROGRESĪVI HIDRAULISKĀM ATDURĒM®

Citroën novatoriskā un ekskluzīvā piekares sistēma, kas ir būtiska braukšanas komfortam, sastāv no divu hidraulisko atduru izmantošanas kombinācijā ar amortizatoru un atsperi, nevis mehānisko atduri.

Hidrauliskās atdures ļauj iegūt “lidojošā paklāja” efektu, kas padarīja Citroën slavenu. Tas rada sajūtu, ka automašīna slīd pāri visiem ceļa nelīdzenumiem.

ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI

Plašie un ērtie Advanced Comfort® sēdekļi, kā virspusē ir iestrādāts papildu 15 mm paaugstināta blīvuma putu slānis, nodrošina unikālu vizuālā, pozīcijas un dinamiskā komforta kombināciju. Pasažieriem radīsies iespaids, ka viņi būtu iesēdušies mīkstā atzveltnes krēslā, esot noturēti vietā un izolēti no trokšņa un ceļa nelīdzenumiem. Augsta blīvuma putas sēdekļu centrā nodrošina optimālu komfortu, jo īpaši garos braucienos, ko sēdekļi saglabā arī laika gaitā līdz minimumam samazinot sēdekļu sablīvēšanās un novecošanas ietekmi.

Plašos aizmugurējos sēdekļus var apsildīt, tāpat kā priekšējos sēdekļus, kas papildus var tikt aprīkoti arī ar masāžas funkciju, desmitkārtīgi palielinot labsajūtu.

IETILPĪGS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Jaunā Citroën ë-C4 X Electric un C4 X dizains ir ļāvis izveidot iespaidīgu īpaši platu bagāžas nodalījumu ar lietderīgo tilpumu 510 l. Kamēr jumts vienmērīgi plūst no priekšpuses uz aizmuguri, eņģes, kas atrodas zem aizmugurējā loga, nodrošina plašu un augstu bagāžas nodalījuma aizvirtņa atvērumu, lai atvieglotu piekļuvi.

Papildu vieta zem bagāžas nodalījuma grīdas nodrošina iespēju pārvadāt papildu priekšmetus un pareizi uzglabāt jaunā Citroën ë-C4 X Electric uzlādes kabeli(-ļus).

 

CITROËN CARE

 

DROŠĪBAS UN AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

Jaunie Citroën ë-C4 X Electric un C4 X piedāvā virkni jaunāko autovadītāja atbalsta sistēmu. Līdz pat 20 uzlabotām sistēmām uzlabo vadītāja drošību un samazina stresu vadītājam un pasažieriem.

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

Jaunie Citroën ë-C4 X Electric un C4 X piedāvā jaunākās paaudzes savienojamību, pateicoties intuitīvajai My Citroën Drive Plus informācijas un izklaides saskarnei, pilnam savienojamības komplektam un savienotajiem pakalpojumiem.

 


PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

20 DROŠĪBAS UN AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

Jaunajos Citroën ë-C4 X Electric un C4 X tiek piedāvātās šādas tehnoloģijas braukšanas drošības uzlabošanai:

 • aktīvās bremzēšanas sistēma;
 • sadursmes iespējamības un pēc sadursmes bremzēšanas sistēmas;
 • palīgsistēma uz maģistrālēm;
 • adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju.

Tehnoloģijas komforta uzlabošanai un stresa mazināšanai ietver, piemēram:

 • krāsainu displeju acu augstumā;
 • atpakaļskata kameru ar redzamību no augšas;
 • 360° Vision sistēmu.

Ir pieejamas arī citas tehnoloģijas.

 

DZINĒJI

ELEKTRISKS

Citroën ë-C4 X Electric galvenās īpašības ir:

 • 136 ZS (100 kW) elektrodzinējs un automātiskā pārnesumkārba;
 • 260 Nm griezes moments pieejams uzreiz;
 • autonomija līdz 360 km (WLTP ciklā);
 • 100 km/10 min uzlāde, izmantojot 100 kW līdzstrāvas lādētāju;
 • 50 kWh akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

 


МY CITROËN

No viedtālruņa izmantojot MyCitroën lietotni Jūs varat:

 • optimizēt savus braucienus elektriskajā režīmā, izmantojot pakalpojumu Trip Planner;
 • skatīt ë-C4 X Electric uzlādes statusu un atlikušo autonomiju, kā arī ieplānot ikdienas uzlādi un salona termisko iepriekšsagatavošanu, pateicoties attālinātai ë-vadībai.

МY CITROËN


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija