PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)

Pievienots 14.01.2021

 

 

Citroën piedāvā furgonu ë-Berlingo: atzīta ietilpība un modularitāte, kā arī elektriskā auto klusums.

Citroën piedāvā ë-Berlingo Van, sava vieglā komercauto elektrisko versiju, kas, pielietojot pilnīgi jaunas tehnoloģijas, profesionāļiem nodrošina vēl lielāku produktivitāti un visas elektriskās braukšanas priekšrocības –¬ bez izmaiņām kravas kapacitātē un priekšzīmīgajā modularitātē.

Klusums kā standarts

Atkarībā no braukšanas veida ë-Berlingo Van 50kWh litija jonu akumulators var nodrošināt līdz pat 275 km lielu nobraukumu ar vienu uzlādi. Abās ë-Berlingo Van versijās ir izmantota PSA grupas e-CMP platformas piedziņa: ar vienādu akumulatora kapacitāti abas versijas nodrošina gaitas rezervi, kas ir pilnīgi pietiekama lielākajai daļai ikdienas braucienu šajā segmentā

Lai palielinātu darbības rādiusu, ë-Berlingo Van sistēma atjauno enerģiju transportlīdzekļa bremzēšanas un palēnināšanas laikā. Lai uzlabotu enerģijas rekuperāciju, var nospiest pogu "B" centrālajā konsolē. Akumulators atrodas zem furgona kabīnes sēdekļiem un kravas telpas grīdas. Šāds izvietojums neietekmē kravas tilpumu.

Akumulatoram ir 8 gadu vai 160 000 km garantija (ar 70% akumulatora kapacitāti garantijas perioda beigās). Pēc pārbaudes, ko veic pēc viena gada vai 20 00 km, tiek izsniegts akumulatora kapacitātes sertifikāts, bet vēlāk to izsniedz pēc katras apkopes, kas veicama ik pēc 2 gadiem vai 40 000 km.

ë-Berlingo Van ir aprīkots ar elektromotoru, kas piemēro saķeri atbilstoši izvēlētajam braukšanas režīmam un braukšanas apstākļiem. Tā 100kW jauda (136 ZS/260 Nm) nozīmē, ka ë-Berlingo var sasniegt 130 km/h lielu maksimālo braukšanas ātrumu neatkarīgi no braukšanas režīma.

Ātrā uzlāde ar jaudu līdz 100 kW ir iespējama publiskajās uzlādes stacijās, izmantojot integrēto 4. tipa kabeli. 50 kWh akumulatoru par 80% var uzlādēt 30 minūtēs, un ātrās uzlādes laika ziņā ë-Berlingo Van ir sava segmenta līderis. Akumulatora pilnīgai uzlādei ar 11 kW Wallbox trīsfāzu sienas lādētāju ir nepieciešamas 5 stundas.

Īpašas iezīmes

ë-Berlingo Van ir pilnvērtīgs Berlingo klāsta pārstāvis, kas ārēji atšķiras tikai ar monogrammu "ë" pirms modeļa nosaukuma, kas izvietots uz kreisajām aizmugurējām durvīm un uzlādes vāciņā, kurš atrodas tur, kur iekšdedzes versijai ir degvielas tvertnes vāciņš.

Iekšpusē viss ir veidots tā, lai jauno Citroën ë-Berlingo Van būtu viegli izmantot. Ar centrālajā konsolē izvietoto ë-Toggle slēdzi vadītājs kontrolē pārnesumkārbu, izmantojot Park, Rear, Neutral, Drive un Break jeb stāvēšanas, atpakaļgaitas, neitrālo, braukšanas un bremzēšanas režīmu, savukārt atsevišķs selektors ļauj aktivizēt kādu no 3 braukšanas režīmiem: Eco, Normal vai Power.

ë-Berlingo Van 5 collu skārienekrāna izvēlnē ir sadaļa "Energy", kas nodrošina piekļuvi transportlīdzekļa elektriskajām funkcijām: enerģijas plūsmai (reāllaikā parāda elektriskās sistēmas darbību ar izvēlēto braukšanas režīmu, elektromotora darbību un vilces akumulatora uzlādes līmeni), enerģijas patēriņa statistikai un aizkavētas uzlādes vai termiskās sagatavošanas aktivizēšanai.

Pielāgojams ekrāns ar augstas izšķirtspējas 10" digitālo skārienvirsmu un projekcijas displejs ir pieejami kā papildu aprīkojums, tiem nodrošinātu optimālu attēlošanas kvalitāti, kā arī mūsdienīgu un ātru piekļuvi braukšanas un navigācijas datiem.

Labākās īpašības savā tirgus segmentā

Jaunajam Citroën ë-Berlingo Van piemīt visas tās pašas arhitektūras priekšrocības, kas iekšdedzes dzinēja versijai. Šis vieglais kravas transportlīdzeklis ir kompakts, taču nodrošina lielisku modularitāti, ergonomiku, iekšējo telpu un optimizētu kravas ietilpību, kas to padara par ideālu darba rīku.

ë-Berlingo Van var pārvadāt divas vai trīs personas, un tam ir divi izmēri: L1 ar 4,40 m garumu un L2 ar 4,75 m garumu. ë-Berlingo Van faktiski ietver divas komercauto saimes: mazo furgonu, kas pieejams L1 vai L2 izmērā, un mazo furgonu ar pagarināto kabīni, kas pieejams L2 izmērā. Automobilis ir 1,84 m augsts un var iebraukt visu veidu stāvvietās.

Pateicoties kompaktajiem izmēriem, automobilis ir izveicīgs un viegli vadāms, taču vienlaikus tas piedāvā lielu iekraušanas garumu: Extenso® kabīnē nolokot pasažiera sēdekli, pārvadājamās kravas garums var būt līdz 3,09 m L1 izmērā un līdz 3,44 m L2 izmērā.

Ar 1,23 m lietderīgo platumu starp riteņu arkām ë-Berlingo Van var pārvadāt divas eiropaletes vienu aiz otras. Kravas tilpums ir tāds pats kā iekšdedzes versijā, proti, 3,3 m3 (L1 bez Extenso® kabīnes) un līdz 4,4 m3 (L2 ar Extenso® kabīni). Līdz 800 kg liela kravnesība un spēja vilkt piekabi ar masu līdz 750 kg visās versijās precīzi atbilst profesionāļu vajadzībām šajā transporta kategorijā.

Elektriskā versija nepieļauj kompromisus attiecībā uz modularitāti un kravas ietilpību. Tā piedāvā arī Extenso® kabīni, Citroën jauninājumu ar trim sēdekļiem priekšā (centrālajam esot platākam), un lielisku modularitāti, kas nozīmē, ka atkarībā no prasībām ir pieejamas dažādas konfigurācijas.

Furgona iekšējā starpsiena ir aprīkota ar lūku garu kravu pārvadāšanai, kas izvietota aiz salokāmā pasažiera sēdekļa. Pasažiera sēdekli var uzlocīt arī augšup, lai dotu vairāk vietas iekraušanai, savukārt, nolokot centrālā sēdekļa atzveltni, kabīni var izmantot kā mobilo biroju ar integrētu, grozāmu darba virsmu. Visbeidzot ë-Berlingo Van kabīne nodrošina 113 litru papildu ietilpību ar atjautīgi un ergonomiski veidotām glabātavām, kas izvietotas visā kabīnes telpā.

Efektīvas tehnoloģijas

ë-Berlingo Van ir pielietotas 18 noderīgas tehnoloģijas, lai profesionāļiem vienmēr būtu droša un mierīga braukšana. Vienkāršākai, drošākai braukšanai ë-Berlingo Van piedāvā, piemēram, brīvroku auto atslēgšanu un iedarbināšanu, projekcijas krāsu displeju (pilnīgi jaunums šajā tirgus segmentā), palīgu kustības uzsākšanai pret kalnu, priekšējos parkošanās sensorus, atpakaļgaitas kameru ar aizmugures pārredzamību, inteliģentos priekšējos lukturus, elektrisko stāvbremzi un pārslodzes indikatoru (pilnīgs jaunums šajā segmentā). Lielākai drošībai automobiļa aprīkojumā ir iekļauta aktīvā Safety Brake sistēma, aktīvā joslas pamešanas brīdinājuma sistēma, vadītāja modrības kontrole, sadursmes riska brīdinājums, piekabes stabilitātes sistēma, saķeres kontroles sistēma Grip Control ar Hill Assist Descent palīgu braukšanai no kalna, uzlabota ceļa zīmju atpazīšanas sistēma ar ieteikuma funkciju, kā arī aklo zonu uzraudzības sistēma.

Nolūkā sniegt lielāku drošību un komfortu jaunais Citroën ë-Berlingo Van piedāvā 3 savienojamības risinājumus. Šie risinājumi ir neatņemama Citroën Advanced Comfort® programmas sastāvdaļa un ir izstrādāti, lai atvieglotu piekļuvi tiešsaistes pakalpojumiem, kuriem jābūt ātriem un intuitīviem.

Mirror Screen tehnoloģija, kas ir saderīga ar Apple CarPlay™ un Android Auto™, ļauj vadītājam pievienot viedtālruni un replicēt tā ekrānu transportlīdzekļa ekrānā. Tas ļauj piekļūt multivides saturam, un viedtālruni un saderīgās lietojumprogrammas var viegli kontrolēt tieši no automobiļa skārienekrāna.

Citroën ë-Berlingo Van piedāvā risinājumu profesionāļu mobilitātes vajadzībām un vairāk klusuma ikdienas gaitās. ë-Berlingo Van dīleru centros nonāks 2021. gada otrajā pusē.

 

Darbvirsmas versija