Pievienots 11.02.2021

Jaunais Citroën C3 Aircross
vairāk modularitātes, vēl vairāk komforta

Kopš iznākšanas 2017.gada nogalē Citroën C3 Aircross ir saražots jau 330 000 eksemplāros un turpina ofensīvu segmentā, kurā konkurence ir sevišķi spēcīga. C3 Aircross klientus acumirklī pārliecināja ar pievilcīgo, īpaši viegli pielāgojamo dizainu, kā arī ietilpību un nepārspējamo modularitāti. Nodrošinot plašu lietojamību apvienojumā ar kompaktiem ārējiem gabarītiem un plašuma izteiksmē dāsnu interjeru, SUV pēc pārveides ir ieguvis vēl izteiksmīgāku personību, tam ir augstāks statuss, modelis ir kļuvis modernāks, braucējus priecē ar lielāku salona komfortu, sirdsmieru un papildu daudzpusību lietošanas laikā.

Kamēr auto virsbūvēm ir tendence pakāpeniski kļūt zemākām un sākt līdzināties sedaniem, C3 Aircross ir ieguvis izteiksmīgu SUV dizainu ar lielas ietilpības virsbūvi, kas liecina par plašu interjeru, savukārt lielie riteņi un paaugstinātais klīrenss nodrošina spēcīgu, dominējošu stāju uz ceļa. Jaunā C3 Aircross individualizēšanas programma ir papildināta ar tādām iespējām, lai apmierināts būtu ikviens klients, kurš vēlas iegādāties savam raksturam atbilstošu, unikālu, atšķirīgu SUV.

Citroën Advanced Comfort® komforta uzlabošanas programma jaunā C3 Aircross klientiem liek mašīnā justies kā mājās.

Papildus balstiekārtas iestatījumiem, kas nodrošina klasē labākās gaitas īpašības, C3 Aircross vēl lielāku ceļošanas komfortu sniedz ar jaunajiem uzlabotā komforta sēdekļiem, kas pirmo reizi tika uzstādīti modelim C5 Aircross. Tie pieejami Urban Blue zilā, Metropolitan Graphite grafīta un Hype Grey pelēkā tonī un sēdēšanu uzlabo dažādos komforta aspektos. Piemēram, jau pirmais kontakts ar sēdekli ir īpaši patīkams, pateicoties papildus 15 milimetriem putu, kas darbojas kā virsmatracis. Sēdēšanas pozīcijas komfortu nodrošina sēdekļa platums, savukārt par dinamisko komfortu garākos braucienos gādā augstāka blīvuma loksnes sēdekļa centrālajā daļā un biezākas strukturālās putas.
 

   

 

Klasē vadošā modularitāte

Jaunais C3 Aircross ir saglabājis klasē vadošo modularitāti, plašumu un gaisīgumu, lai labsajūta un daudzpusība lietošanas laikā būtu vēl lielāka. Būdams kompakts, 4,16 metrus garš, C3 Aircross ir unikāls piedāvājums savā segmentā ar nepārspējamu salona plašumu.

Jaunā C3 Aircross nepārspējamā ietilpība izpaužas kā izcila, segmentam neraksturīgi plaša telpa aizmugurējo pasažieru kājām un galvas zonā. Modularitāti nodrošina divās daļās 150 mm diapazonā bīdāmais aizmugurējais sēdeklis, savukārt pilnībā nolokāmā priekšējā sēdekļa atzveltne nodrošina iespēju mašīnā ievietot līdz pat 2,40 metrus garus priekšmetus, piemēram, mēbeļu komplektu vai sporta aprīkojumu. C3 Aircross bagāžas telpas tilpumu var palielināt no 410 l līdz 520 l, aizmugurējo sēdekli pabīdot vistālāk uz priekšu, un līdz 1289 l, nolokot sēdekļa atzveltni.

Vēl viena interjera pozitīvā iezīme ir nepārspējamais gaišums, ko nodrošina lielās stiklotās virsmas un atveramais panorāmas stikla jumts.

C3 Aircross funkcionalitāti vēl vairāk uzlabo jauna, rūpīgi pārdomāta viduskonsole ar plašu mantu uzglabāšanas nodalījumu aizmugurē. Nodalījumam var ērti piekļūt gan priekšējie, gan aizmugurējie pasažieri un to var ērti aizvērt ar aizbīdni. Dažādu izmēru novietnes ir pa rokai visiem pasažieriem, ieskaitot nelielu atvilktni priekšējā pasažiera rokas tvēriena attālumā, glāžu turētājus aizmugurējā sēdekļa centrālās atzveltnes atlokāmajā segmentā, kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs un vairākas novietnes zem viduskonsoles.

Tehnoloģijas, kas atvieglo dzīvi

Jaunais C3 Aircross ir apgādāts ar vairākām noderīgām tehnoloģijām, kuras atrašanos pie stūres padara mierīgāku un drošāku. Jaunajam modelim ir jauns 9’’ skārienekrāns ar jauno navigācijas sistēmu Citroën Connect Nav un Mirror Screen funkciju. Tā nodrošina savienojamību ar viedtālruņiem, izmantojot Android Auto un Apple CarPlay lietotnes. Aprīkojumā ietilpst arī viedtālruņa bezvadu uzlādes panelis.

Jaunais C3 Aircross standarta komplektācijā ir aprīkots ar 12 intuitīvi lietojamām braukšanas atbalsta sistēmām, ar kurām ikdiena kļūst vieglāka, bet katrs ceļojums - vienkāršāks un drošāks. Drošības tehnoloģijas ietver krāsainu projekciju ekrānu, lai noderīga informācija visu laiku būtu vadītāja redzes zonā, ātruma ierobežojumu atpazīšanas un rekomendāciju funkciju, aktīvo ārkārtas bremzēšanas sistēmu un automātisko pārslēgšanos starp tālajām un tuvajām gaismām. C3 Aircross ir aprīkojums, ar kuru ikdiena kļūst vienkāršāka, piemēram, brīvroku piekļuve automobilim un dzinēja iedarbināšana, automobiļa novietošanas asistents, atpakaļskata kamera, kas skārienekrānā ataino mašīnas aizmugurē notiekošo.

Visbeidzot, lai pilnībā izceltu SUV raksturu un tas bez piepūles varētu braukt pa lielāko daļu ceļa segumu, jaunais C3 Aircross ir aprīkots ar Grip Control® sistēmu, kurā ietilpst arī asistents nobraukšanai no kalna. Tā ir sistēma, kas ļauj autovadītājiem izkļūt no visdažādākajām situācijām neatkarīgi no ārējiem apstākļiem. Sistēma ļauj autovadītājiem pēc vajadzības pielāgot priekšējo riteņu saķeri atkarībā no ceļa seguma un saglabāt ātrumu, braucot lejup pat pa stāvu nogāzi.

 

Darbvirsmas versija