PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)

Jaunie Citroën C4 X un ë-C4 X Electric | Eleganta un unikāla koncepcija

Atklājiet jauno Citroën ë-C4 X Electric un C4 X! Visiem dzinēja veidiem ir identiski komforta, dizaina un interjera praktiskuma raksturlielumi.

Pieejams 2023. gada pirmajā pusē.

 


UNIKĀLS UN ELEGANTS KONCEPTS

ELEKTRISKS

 • Autonomija līdz 360 km (WLTP ciklā).
 • Dzinējs nodrošina 100 kW jaudu, kas atbilst 136 ZS.
 • 3 braukšanas režīmi (Eco, Normal un Sport), lai sniegtu braukšanas prieku, neradot CO2 emisijas.

Ë-C4 X

"FASTBACK" TIPA VIRSBŪVE

 • Jaunajos Citroën ë-C4 X Electric un C4 X ir likts uzsvars uz plašumu un relaksējošu kopējo pieredzi, t.sk. nodrošinot īpaši plašu vietu 2. rindas pasažieru kājām un 510 l ietilpīgu bagāžas nodalījumu.
 • Tie izceļas ar komfortu, ko nodrošina ekskluzīvā Citroën Advanced Comfort® programma, tostarp Advanced Comfort® sēdekļi un Citroën Advanced Comfort® piekare.

 

ATŠĶIRĪGS STILS

Jaunā Citroën ë-C4 X Electric un C4 X stils uzdrošinās izaicināt tradicionālos kompaktās virsbūves dizaina kodus, lai piedāvātu Jums automašīnu, kas ir gan novatoriska, gan atšķirīga: dizaina krustceles starp eleganto "fastback" virsbūves siluetu un moderno SUV izskatu, kā arī mūžīgo izsmalcinātību un plašumu, kas atrodams šajā četrdurvju automašīnā.

DINAMISKAS JUMTA LĪNIJAS

Jaunais Citroën ë-C4 X Electric un C4 X ar 4,6 m garumu lieliski iekļaujas Citroën modeļu klāstā starp C5 X (4,80 m) un C4 hečbeku (4,36 m). To riteņu bāze 2,67 m ir identiska pēdējai.

Skatoties no sāniem, automašīnas dinamiskā jumta līnija graciozi plūst no vējstikla augšdaļas uz bagāžas nodalījuma aizvirtņa augšējo paneli, lai piešķirtu ātrgaitas automašīnas siluetu.

Aerodinamika ir optimizēta, pateicoties ātrai un tīrai virsbūves jumta līnijai, kā rezultātā pretestības koeficients ir CX 0,29.

PRIEKŠPUSE UN IZTEIKSMĪGAIS CITROËN PARAKSTS

Augstais un horizontālais dzinēja pārsegs ir izcelts ar ieliektiem iespiedumiem, un hromētie ševroni stiepjas visā automašīnas virsbūves platumā. Tos pagarina dubultā augstuma priekšējie lukturi, izmantojot Citroën LED Vision apgaismojuma tehnoloģiju. Papildus maksimālas redzamības nodrošināšanai tie pastiprina automašīnas augsto tehnoloģiju DNS.

JAUNI LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Jaunie atšķirīgie LED aizmugurējie lukturi atbalso priekšējo lukturu parakstu. Tie ietver sevī bagāžas nodalījuma līnijas un beidzas kā bultas forma pie aizmugurējām durvīm, kas vēl vairāk izceļ virsbūves silueta dinamiku.

 

PATIESS KOMFORTS

Jaunajā Citroën e-C4 X Electric un C4 X salonā vadītājs un pasažieri izbaudīs nepārspējamu miera, komforta un plašuma sajūtu, pateicoties Citroën Advanced Comfort® pieredzei.

PIEKARE AR PROGRESĪVI HIDRAULISKĀM ATDURĒM®

Citroën novatoriskā un ekskluzīvā piekares sistēma, kas ir būtiska braukšanas komfortam, sastāv no divu hidraulisko atduru izmantošanas kombinācijā ar amortizatoru un atsperi, nevis mehānisko atduri.

Hidrauliskās atdures ļauj iegūt “lidojošā paklāja” efektu, kas padarīja Citroën slavenu. Tas rada sajūtu, ka automašīna slīd pāri visiem ceļa nelīdzenumiem.

ADVANCED COMFORT® SĒDEKĻI

Plašie un ērtie Advanced Comfort® sēdekļi, kā virspusē ir iestrādāts papildu 15 mm paaugstināta blīvuma putu slānis, nodrošina unikālu vizuālā, pozīcijas un dinamiskā komforta kombināciju. Pasažieriem radīsies iespaids, ka viņi būtu iesēdušies mīkstā atzveltnes krēslā, esot noturēti vietā un izolēti no trokšņa un ceļa nelīdzenumiem. Augsta blīvuma putas sēdekļu centrā nodrošina optimālu komfortu, jo īpaši garos braucienos, ko sēdekļi saglabā arī laika gaitā līdz minimumam samazinot sēdekļu sablīvēšanās un novecošanas ietekmi.

Plašos aizmugurējos sēdekļus var apsildīt, tāpat kā priekšējos sēdekļus, kas papildus var tikt aprīkoti arī ar masāžas funkciju, desmitkārtīgi palielinot labsajūtu.

IETILPĪGS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Jaunā Citroën ë-C4 X Electric un C4 X dizains ir ļāvis izveidot iespaidīgu īpaši platu bagāžas nodalījumu ar lietderīgo tilpumu 510 l. Kamēr jumts vienmērīgi plūst no priekšpuses uz aizmuguri, eņģes, kas atrodas zem aizmugurējā loga, nodrošina plašu un augstu bagāžas nodalījuma aizvirtņa atvērumu, lai atvieglotu piekļuvi.

Papildu vieta zem bagāžas nodalījuma grīdas nodrošina iespēju pārvadāt papildu priekšmetus un pareizi uzglabāt jaunā Citroën ë-C4 X Electric uzlādes kabeli(-ļus).

 

CITROËN CARE

 

DROŠĪBAS UN AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

Jaunie Citroën ë-C4 X Electric un C4 X piedāvā virkni jaunāko autovadītāja atbalsta sistēmu. Līdz pat 20 uzlabotām sistēmām uzlabo vadītāja drošību un samazina stresu vadītājam un pasažieriem.

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

Jaunie Citroën ë-C4 X Electric un C4 X piedāvā jaunākās paaudzes savienojamību, pateicoties intuitīvajai My Citroën Drive Plus informācijas un izklaides saskarnei, pilnam savienojamības komplektam un savienotajiem pakalpojumiem.

 


PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

20 DROŠĪBAS UN AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

Jaunajos Citroën ë-C4 X Electric un C4 X tiek piedāvātās šādas tehnoloģijas braukšanas drošības uzlabošanai:

 • aktīvās bremzēšanas sistēma;
 • sadursmes iespējamības un pēc sadursmes bremzēšanas sistēmas;
 • palīgsistēma uz maģistrālēm;
 • adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju.

Tehnoloģijas komforta uzlabošanai un stresa mazināšanai ietver, piemēram:

 • krāsainu displeju acu augstumā;
 • atpakaļskata kameru ar redzamību no augšas;
 • 360° Vision sistēmu.

Ir pieejamas arī citas tehnoloģijas.

 

DZINĒJI

ELEKTRISKS

Citroën ë-C4 X Electric galvenās īpašības ir:

 • 136 ZS (100 kW) elektrodzinējs un automātiskā pārnesumkārba;
 • 260 Nm griezes moments pieejams uzreiz;
 • autonomija līdz 360 km (WLTP ciklā);
 • 100 km/10 min uzlāde, izmantojot 100 kW līdzstrāvas lādētāju;
 • 50 kWh akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

BENZĪNS

Jaunais Citroën C4 X ir aprīkots ar efektīviem un augstas veiktspējas benzīna dzinējiem:

 • PureTech 100 ZS Stop&Start Euro 6.4 ar 6-pakāpju manuālā pārnesumkārbu;
 • PureTech 130 ZS Stop Start Euro 6.4 ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT8);
 • PureTech 130 ZS Euro 6.1 ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT8).

DĪZELIS

Jaunais Citroën C4 X ir pieejams arī ar efektīvu un augstas veiktspējas dīzeļdzinēju:

 • BlueHDi 130 ZS Stop&Start Euro 6.4 ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT8).

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija