Datums:Piekrītot, jūs dodat atļauju savu personas datu apstrādei saskaņā ar „André Motors” SIA Privātuma politiku.

JAUNAIS C5 AIRCROSS SUV HYBRID

Ë-KOMFORTA KLASES APVIDUS AUTO

Jaunais Citroën C5 Aircross SUV Hybrid ir mūsu pirmais hibrīda modelis ar iespēju to uzlādēt no tīkla. Pirmais modelis mūsu zemo emisiju automašīnu klāstā, kas nodrošinās pāreju uz 100% elektromobiļu klāstu līdz 2025. gadam. Šī automašīna apvieno 100% elektriskās piedziņas priekšrocības īsiem braucieniem līdz 50 km* ar iekšdedzes dzinēja plašajām izmantošanas iespējām, nodrošinot garākus ceļojumus ar zemāku CO2 emisiju līmeni (tikai 39 grami*). 

*Aptuvenie dati, tikai informatīvi, var mainīties pašlaik notiekošās WLTP sertifikācijas procesa rezultātā. Sertifikācija ir īstenošanas procesā.

NOSKATIES VIDEO PAR JAUNO CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID


 

 UZLĀDE

Uzlāde no elektroapgādes tīkla mājās vai ceļā ļaus jums pilnībā uzlādēt akumulatoru mazāk nekā 2 stundu laikā (32A uzlādes punkts). Jūs varat programmēt un ieplānot uzlādi automašīnas skārienekrānā vai lietotnē MyCitroën, lai veiktu uzlādi tad, kad elektroenerģija ir lētāka.

Ieteikumi hibrīda transportlīdzekļa izmantošanā

DZINĒJI

VIDEI DRAUDZĪGI DZINĒJI UN JAUNĀ 8 PAKĀPJU ĀTRUMKĀRBA


EAT8 ir 8 pakāpju ātrumkārba, kas ir optimizēta tieši braukšanai ar hibrīdauto, nodrošinot īpaši gludu ātrumu pārslēgšanu un akumulatora uzlādi brīdī, kad notiek bremzēšana.

DIZAINS

UNIKĀLA HIBRĪDA IDENTITĀTE


Jaunais Citroën C5 Aircross SUV Hybrid saglabā jaudīgu, spēcīgu un enerģisku apvidus auto personību. Neuzkrītošie zilas krāsas akcenti (priekšējā bampera ieliktnis un Airbump®) un stilīgie “H” logotipi uz abiem priekšējiem spārniem, kā arī uzraksts “Hybrid” identificē šo automašīnu kā hibrīdauto.

INTUITĪVA SASKARNE

Plašā pasažieru zona jaunajā C5 Aircross SUV hibrīdauto ir aprīkota ar īpašām saskarnēm: 

  • Selektors pieejamo braukšanas režīmu izvēlei: ELEKTRISKAIS, HIBRĪDA VAI SPORTA
  • 12,3 collas liels digitālais instrumentu panelis, kurā ir redzama visa hibrīdauto specifiskā informācija: jaudas līmenis, attālums elektriskajā braukšanas režīmā un degvielas režīmā, uzlādes laiks, uzlādes ātrums vai braukšanas režīms
  • 8 collu skārienekrāns nodrošina piekļuvi braukšanas informācijai, piemēram, enerģijas plūsmas un degvielas patēriņa statistika
  • Bezrāmja atpakaļskata spogulis ar automātiskās aptumšošanas funkciju un ciāna krāsas LED indikatoru, kas ieslēdzas brīdī, kad automašīna darbojas 100% elektriskajā režīmā.


Ë-KOMFORTS

VĒL AUGSTĀKS KOMFORTS 100% ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ
 

Par komforta etalonu kļuvušais jaunais C5 Aircross SUV Hybrid paceļ Citroën Advanced Comfort® programmu jaunā līmenī, izmantojot elektriskā dzinēja sniegtās priekšrocības - klusāka un vienmērīgāka braukšana, kā arī zibenīga jauda. Maksimālais braukšanas ātrums elektriskajā braukšanas režīmā ir 135 km/h*.
Jaunākās paaudzes piekares sistēma ar Progressive Hydraulic Cushions® risinājumu rada lidojuma sajūtu virs ceļa, saglabājot lielisku kontroli un dinamiku. Jaunais C5 Aircross SUV Hybrid modelis ir aprīkots ar tikai hibrīda modeļiem pieejamo uzlaboto aizmugurējo asi īpaši labam līdzsvaram uz ceļa.

*Aptuvenie dati, tikai informatīvi, var mainīties pašlaik notiekošās WLTP sertifikācijas procesa rezultātā.

 

 

ADVANCED COMFORT SĒDEKĻI

 

MODULĀRĀKAIS APVIDUS AUTO SAVĀ SEGMENTĀ

 
Jaunais Citroën C5 Aircross SUV Hybrid ir aprīkots ar plašiem un ērtiem sēdekļiem ar paaugstināta blīvuma putu pildījumu ar 15 mm biezu teksturēto putu slāni virspusē. Sēdekļi nodrošina visa ķermeņa atbalstu un patīkamu sēdēšanu brauciena laikā. Pēc izvēles ir iespējams pasūtīt priekšējo sēdekļu apsildīšanas un masāžas sistēmu, kas ir iekļautas “Hype Brown” interjera dizainā, nodrošinot papildu luksus klases ērtības elementu.   Jaunais C5 Aircross SUV Hybrid modelis saglabā visas modularitātes priekšrocības, ko nodrošina trīs pilna platuma atsevišķi sēdekļi aizmugurē, kurus ir iespējams bīdīt 150 mm garumā, nolocīt un iestatīt 5 dažādās pozīcijās. Autovadītājam un pasažieriem dažādu priekšmetu uzglabāšanai salonā ir pieejami nodalījumi 32 litru tilpumā, kā arī bagāžas nodalījums ar 460 līdz 600 litru tilpumu. 

 

Jaunais Citroën C5 Aircross SUV Hybrid ir aprīkots ar plašiem un ērtiem sēdekļiem ar paaugstināta blīvuma putu pildījumu ar 15 mm biezu teksturēto putu slāni virspusē. Sēdekļi nodrošina visa ķermeņa atbalstu un patīkamu sēdēšanu brauciena laikā. Pēc izvēles ir iespējams pasūtīt priekšējo sēdekļu apsildīšanas un masāžas sistēmu, kas ir iekļautas “Hype Brown” interjera dizainā, nodrošinot papildu luksus klases ērtības elementu.
 

TEHNOLOĢIJAS

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Jaunais C5 Aircross SUV Hybrid modelis ir aprīkots ar 19 tehnoloģijām drošībai, ceļošanas komfortam un patīkamai braukšanai.

19 VADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

 

 


VIENMĒR TĪKLĀ

Jaunais C5 Aircross SUV Hybrid ir aprīkots ar intuitīvām savienojamības sistēmām. Connect Play piedāvā iespēju izveidot savienojumu ar Apple Carplay un Android Auto, sniedzot jums iespēju sinhronizēt jūsu viedtālruni ar automašīnu. Connect Nav nodrošina ne tikai internetam pieslēgtas navigācijas priekšrocības (situācija uz ceļa reāllaikā, laika apstākļi un degvielas cenas), bet arī parāda elektromobiļu uzlādes vietas un vizuāli parāda attālumu, kuru ir iespējams nobraukt ar pašreizējo automašīnas akumulatora uzlādes līmeni un degvielu.

INOVATĪVI PAKALPOJUMI

Connect Assist sniedz lietotājiem atbalstu un palīdzību ārkārtas situācijās. Reģistrējoties lietotnē MyCitroën, jūs varat attālināti programmēt jūsu automašīnas uzlādes un uzsildīšanas vai atdzesēšanas laikus pirms došanās ceļā. Lietotnē ir iespējams apskatīt arī akumulatora uzlādes līmeni, degvielas līmeni un nobraukumu, kā arī uzzināt dažādus noderīgus padomus, kas ļaus jums maksimāli efektīvi izmantot savu hibrīdauto.


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija