PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Privātuma nosacījumi un sīkdatņu izmantošana (cookies)


 

ATKLĀJIET JUMPY

Jaunās paaudzes Citroën Jumpy modeļiem ir optimizēta arhitektūra, lai padarīto šo automašīnu vēl ērtāku, patīkamāku un drošāku. Jaunais Jumpy ir aprīkots ar jaunākajām vadītāja atbalsta tehnoloģijām un dzinējiem, kas sniegs neierobežotas iespējas jums un jūsu uzņēmumam. Pieejami 3 dažādi garumi ar:

 • Sānu durvīm ar brīvroku atvēršanu kā papildopciju
 • Kravnesību līdz pat 1400 kg
 • Lietderīgā kravas nodalījuma tilpumu līdz pat 6,6 m3
 • Lietderīgo garumu līdz pat 4 m
 • 1,25 m platumu starp riteņu arkām

 


DIZAINS UN IZMĒRI

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus 

 

PRAKTISKĀ ARHITEKTŪRA

Citroën Jumpy efektīvo, funkcionālo, praktisko un ergonomisko arhitektūru ir iespējams pielāgot visām jūsu vajadzībām. Īpaši izturīgā jaunās paaudzes modulārā platforma ir balstīta uz C4 SpaceTourer un SpaceTourer modeļiem.

Jaunā Jumpy maksimālā kravnesība ir 1400 kg, tilpums 6,6 m3, maksimālais lietderīgais garums ir 4 metri, kā arī šī automašīna spēj vilkt 2,5 tonnas smagu piekabi.  Modulārais dizains ļauj piedāvāt modeļus ar divām dažādām riteņu bāzēm (2,92 m un 3,27 m), kā arī divām pārkarēm aizmugurē (0,80 m un 1,15 m), kas ir apvienoti 3 dažādiem garumiem.

3 GARUMI UN DAUDZVEIDĪBA

Citroën Jumpy ir pieejams trīs garumos. Papildus diviem ierastajiem garumiem L2 (4,95 m) un L3 (5,30 m), jaunais Jumpy furgons ir pieejams arī 4,60 metrus garā versijā, kas ir īpaši kompakta un praktiska.

Līdzīgi kā ar L2 un L3 versijām, arī L1 Jumpy versija spēj pārvadāt kravu ar svaru līdz pat 1400 kg.

1,90 METRI AUGSTUMĀ: VIEGLĀK IEBRAUKT STĀVVIETĀS

Visiem dzīves gadījumiem! Pateicoties tam, ka jaunā Citroën Jumpy augstums ir tikai 1,90 m L1 un L2 versijās (L3 versijas augstums ir 1,94 m), tas spēj ērti un vienkārši iekļūt visās stāvvietās, kas parasti ir grūti pieejamas kravas furgoniem.

Vairs nav vajadzības apstāties neatļautās vietās un riskēt saņemt sodu, jo tagad varat mierīgi iebraukt arī jūsu klientu pazemes stāvvietās vai tirdzniecības centru stāvvietās.

 


MODULARITĀTE UN KOMFORTS

SPĒJ PAVEIKT VISU

Ja nepieciešama vienkāršāka automašīna aprīkojuma un cilvēku pārvadāšanai pa visa veida ceļiem:

 • 3 sēdvietas priekšā un Moduwork
 • Paaugstināta piekare (+20mm), dzinēja aizsargs automašīnas apakšdaļā un saķeres kontroles funkcija
 • Papildu ērtībai kravnesība ir paaugstināta līdz 1400 kg
 • Dubļiem un sniegam paredzētas riepas

Ja jums ir nepieciešama automašīna tiem, kas dodas ilgos braucienos vai veic daudzas piegādes pilsētā:

 • Akustikas un siltuma izolācijas uzlabojumi, Citroën Connect Nav sistēma uz 7 collu skārienekrāna paaugstinātam komfortam
 • Parkošanās atbalsts 180° iekļauj sensorus aizmugurē, priekšā un sānos, kā arī nolokāmus sānu spoguļus vienkāršākai manevru veikšanai
 • Aklo punktu monitoringa, joslas pamešanas un autovadītāja uzmanības kontroles sistēmas novērš negadījumu riskus
 • Ceļazīmju atpazīšana, viedie lukturi un miglas lukturi atvieglos braukšanu ikdienā

 


MODUWORK

Jumpy ir pieejams gan ar vienu gan vairāku rindu sēdekļu versiju. Tas var uzņemt līdz 9 pasažieriem. Tomēr, ja nepieciešams, var priekšējā pasažiera sēdekli nolocīt, kas ļauj pat mazākā Jumpy transportēt līdz pat 4 metru garus priekšmetus. Šai versijai, šim nolūkam šķērssienā ir atsevišķa lūka. Garas virsbūves Jumpy aizmugurējas iekraušanas durvis atveras līdz 250 grādiem, viens no jauninājumiem minivenu segmentā ir iespēja atvērt sānu bīdāmās durvis brīvroku režīmā. Lai to panāktu, ir pietiekami ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugures bampera. Kā arī autovadītājs no savas vietas var bīdāmās durvis aizvērt- atvērt.

 


KOMFORTS

BRAUKŠANAS KOMFORTS: JAUNĀS PAAUDZES ERGONOMIKA

Citroën Jumpy priekšējie sēdekļi ir īpaši ergonomiski, bet pateicoties to augstumam liekas, ka ceļš pieder jums. Pateicoties iespējai regulēt sēdekļu augstumu un kājām nepieciešamo vietu braukt pie stūres ir kļuvis vēl ērtāk. Pakāpiens atvieglo iekāpšanu. Stiklotā starpsiena* garantē optimālu trokšņa un siltuma izolāciju pasažieriem un rada papildu komfortu vadītājam. Visām šīm funkcijām ir svarīga loma ikdienā.

 

BRAUKŠANAS KOMFORTS

Neatkarīgi no braukšanas apstākļiem, Citroën Jumpy garantē augstāko braukšanas komforta līmeni pateicoties lieliskajai triecienu absorbcijai un automašīnas darbības klusumam.

Citroën Jumpy ir pastiprināta Pseudo MacPherson piekare priekšpusē ar stieni aizsardzībai pret apgāšanos un trīsstūra veida aizmugurējā piekare, kas spēj izturēt svaru līdz pat 1400 kg.

DARBS KOMFORTĀ: MOBILAIS BIROJS

Rokas aizņemtas? Nav problēmu: slīdošās sānu durvis ir iespējams tās atvērt un aizvērt neizmantojot rokas, kas ir šajā segmenta unikāla funkcija. Viena kājas kustība zem automašīnas aizmugurējā bampera stūra un automašīna atslēgs centrālo atslēgu un automātiski atvērs sānu durvis.

Šī pati kustība aizvērs durvis un aizslēgs automašīnu. Brīvroku atvēršanas funkcijas mērķis ir maksimāli vienkāršot kravas iekraušanu un izkraušanu tad, kad abas rokas ir aizņemtas.

 

IDEĀLI PIEMĒROTS JŪSU PROFESIJAI

Citroën Jumpy būs ideāls partneris profesionāļiem, kas meklē rīkus, lai maksimāli vienkāršotu darbu ikdienā. Modernais un funkcionālais Citroën Jumpy lieliski noderēs plašam profesionāļu klāstam. Neatkarīgi no tā, vai ikdienā nodarbojaties ar preču tirdzniecību vai piegādi, strādājat būvniecības nozarē vai sniedzat pakalpojumus, vienmēr atradīsiet Jumpy modeli tieši jums!

 


LIETDERĪGAS TEHNOLOĢIJAS UN FUNKCIJAS

Citroën Jumpy modelis garantē mierīgu, vienkāršu un drošu braukšanu. Šis modelis ir aprīkots ar lietderīgām ikdienas funkcijām, piemēram, automašīnas atvēršana un dzinēja aizdedze bez vajadzības izmantot atslēgu, kā arī atveramas sānu durvis.

 

MIGLAS LUKTURI PAGRIEZIENA FUNKCIJU

Jumpy aktīvi pārslēdzas no tālajām gaismām uz tuvajām gaismām, ja tuvojas pretīmbraucošas automašīnas. Sistēma darbojas nakts laikā pie ātruma, kas pārsniedz 25 km/h un izslēdzas pie ātruma zem 15 km/h.

ĀTRUMU IEROBEŽOJOŠO ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Šī inovatīvā sistēma izmanto kameru, kas atrodas vējstikla augšdaļā. Tā vienmēr nodrošina autovadītājam nepieciešamo informāciju par atļauto braukšanas ātrumu. Brīdī, kad tiek pamanīta ātrumu ierobežojoša zīme, autovadītājs var iestatīt atļauto braukšanas ātrumu ar vienu pogas spiedienu.

 

VADĪTĀJA NOGURUMA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Inovatīvā drošības sistēma seko līdzi autovadītāja stāvoklim un brīdina vadītāju tad, ja tiek šķērsotas vairākas joslas, zūd stūres satvēriena spēks u.tml.

AKTĪVĀ BRAUKŠANAS JOSLAS KONTROLES SISTĒMA

Autovadītājs tiek brīdināts, ja automašīna šķērso braukšanas joslas bez ieslēgta pagrieziena signāla. Sistēma atpazīst ceļa joslas sadalošās līnijas (pārtrauktas un nepārtrauktas) un informē vadītāju ar skaņas un vizuālajiem signāliem, ja tās tiek šķērsotas.

 

HEAD-UP DISPLAY

Šī funkcija ļauj jums saglabāt uzmanību uz ceļa, bet jūsu redzeslokā, uz caurspīdīga ekrāna, tiek parādīta svarīgākā informācija (esošais un ieteiktais braukšanas ātrums, kruīza kontrole/ātruma ierobežotājs, navigācijas norādījumi un informācija par avārijas riskiem). Iepriekš tirgū nebijusi automašīnas specifikācija šajā segmentā!

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Adaptīvā ātruma ierobežošanas sistēma ļauj pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošās automašīnas ātrumam. Automātiskā kontroles sistēma spēj samazināt ātrumu par 20 km/h.

 

SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Šīs sistēmas mērķis ir samazināt vai novērst traumas bremzējot autovadītāja vietā un izmantojot daudzfunkcionālu kameru, kas atrodas vējstikla augšdaļā sekojošās situācijās:

Pie ātruma 0-30 km/h sistēma izvairās no sadursmes ar kustīgiem vai fiksētiem šķēršļiem vai gājējiem.

Pie ātruma virs 30 km/h sistēma samazina ātrumu pirms sadursmes.

AKLO PUNKTU MONITORINGA SISTĒMA

Aklo punktu monitoringa sistēma ar oranžas diodes palīdzību spogulī informē jūs par to, ka jūsu aklajā punktā atrodas automašīna. Četri sensori ir izvietoti uz priekšējā un aizmugurējā bampera, bet sistēma darbojas ātruma diapazonā no 12 km/h līdz 140 km/h.

 

DZINĒJI

VEIKTSPĒJA UN EKO-EFEKTIVITĀTE

Citroën Jumpy ir aprīkots ar 95 līdz 180 zirgspēku dzinējiem ar BlueHDi tehnoloģijām. Jaunās paaudzes dīzeļdegvielas dzinēji Euro 6 BlueHDi piedāvā savā klasē un segmentā labāko degvielas patēriņu un CO2 emisiju apjomu (BlueHDi 115 S & S BVM6: 5,1 l / 100 km un 133 g CO2 / km) un samazinātas izmantošanas izmaksas.

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija